logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-07-29

Wakacyjne koncerty na Placu Wolności to letnia inicjatywa prezydenta Dariusza Stefaniuka, zapoczątkowane w ubiegłym roku. Dziś kolejna odsłona kulturalnych uniesień na Placu Wolności. Na rynku zagra...

więcej
2016-07-29

Kultowe polskie komedie, typowo wakacyjne produkcje, kino dla mężczyzn i kobiet – w sierpniowym kinie plenerowym każdy znajdzie coś dla siebie. Właśnie zakończyło się głosowanie na najciekawsze produkcje, które będziemy oglądać w Parku Radziwiłłowskim przez cały sierpień.

więcej
2016-07-29

W poniedziałek o godz. 17.00 w mieście zawyją syreny alarmowe. Biała Podlaska po raz drugi oficjalnie przyłączy się do obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przy Miejscu Straceń kwiaty złożą przedstawiciele władz miasta. W imieniu prezydenta Dariusza Stefaniuka przemówienie wygłosi jego zastępca - Adam Chodziński.

więcej
2016-07-29

Diecezjalne obchody Światowych Dni Młodzieży za nami. Teraz czas na główne spotkanie młodzieży z Papieżem Franciszkiem w Krakowie. Od 25 do 31 lipca wszyscy uczestniczą we wspólnej modlitwie, śpiewach, tańcach i integracjach międzynarodowościami. Poranne katechezy, msze święte, zwiedzanie Krakowa oraz festiwale młodych to między innymi czeka na pielgrzymów z całego świata.

więcej
2016-07-28

Bialskie zawodniczki oraz trenerzy przebywali na Letniej Akademii Młodych Orłów PZPN w Gniewinie. To szczególne miejsce, gdyż podczas Euro 2012 reprezentacja Hiszpanii posiadała swoją bazę właśnie na tym obiekcie.

więcej
Miejsca

Lulu Home - Dodatki do Twojego domu

al. Tysiąclecia 2a , Biała Podlaska

Apteka Krystyna Daniluk

ul.Sidorska 59 B , Biała Podlaska

„Społem”Powszechna Spółdzielnia Spożywców

ul. Warszawska 17 , Biała Podlaska

Jazzanova

ul. Artyleryjska 14 , Biała Podlaska

Ściana Straceń

Plac Wolności , Biała Podlaska

PANDEROZA

ul. Łomaska 50, 21-500 Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.