logo
wczytwanie...
Aktualności
2017-02-24

To już 26. sesja obecnej kadencji rady miasta. Pod głosowanie zostaną poddane m.in. uchwały o programie opieki nad zwierzętami bezdomnymi a także w sprawie zasad wyznaczania obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji. Podczas sesji poznamy także sprawozdanie z działalności komisji Bezpieczeństwa i Porządku, a także sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli. Początek o godz. 10.00.

więcej
2017-02-22

Po długiej przerwie bialski skład Tubas Składowski powraca z nowym materiałem. Utwory z drugiego albumu "Nocny" będzie można usłyszeć już niebawem na specjalnym koncercie w klubie Gramofon. Podczas koncertu nie zabraknie też dobrze znanych numerów grupy. W przedsprzedaży można już dostać bilety na występ.

więcej
2017-02-22

Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej zaprasza gimnazjalistów do wzięcia udziału w zajęciach technicznych, na których uczniowie będą poznawali m.in. tajniki branży samochodowej, elektrycznej, energetycznej i budowlanej.

więcej
2017-02-22

Już tylko tydzień pozostał na składania wniosków o Bialską Nagrodę Kultury im. Anny z Sanguszków Radziwiłłowej. Wyróżnienie jest przyznawane na podstawie uchwały rady miasta i wręczane najwybitniejszym osobowościom miejskiej działalności artystycznej. Do końca miesiąca można zgłaszać kandydatów spośród których kapituła wybierze tegorocznych laureatów.

więcej
2017-02-21

W bialskim magistracie odbyło się posiedzenie sztabu kryzysowego, podczas którego powiatowy lekarz weterynarii Radomir Bańko informował o skali problemu ptasiej grypy. Chociaż na świecie nie stwierdzono przypadku zarażenia wirusem u człowieka, specjaliści zalecają ostrożność i zgłaszanie przypadków zarażeń drobiu.

więcej
Miejsca

Kościół MB Różańcowej

Ortel Królewski , Biała Podlaska

Restauracja Ośmiornica

ul. Sidorska 2 A , Biała Podlaska

Świat Lodów CHYZ

SKLEP "hyz" UL. RYNEK 9C SŁAWATYCZE UL. BIALSKA 3 LEŚNA PODLASKA PIZZERIA SOLARE "DROP" BIAŁA PODLASKA KAWIARENKA RABARBAR UL. BRZESKA (KOŁO KINA MERKURY) BIAŁA PODLASKA

Heljos Sp. z o.o.

ul. Brzeska 172

Zajazd Avangarda

ul. Warszawska 92. 21-580 Wisznice
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.