logo
wczytwanie...
Aktualności
2015-08-31

Tysiące bialczan wraz z rodzinami uczestniczyły w pikniku promującym zdrowy tryb życia, który odbył się w niedzielę 30 sierpnia w Parku Radziwiłłowskim. Do współpracy przy „Grunt to zdrowa rodzinka” zaproszono do współpracy instytucje, firmy, organizacje, producentów i ekspertów w dziedzinie promowania zdrowia.

więcej
2015-08-31

Tegoroczny Summer Off przeszedł do historii ale na pewno na długo zostanie w pamięci bialczan. Na scenie w Parku Radziwiłłowskim pojawiła się czołówka polskiej alternatywy. Mieszanka stylów i gatunków przyciągnęła w piątkowy wieczór mieszkańców w różnym wieku i z różnymi gustami. Jedno było wspólne - pozytywy w kierunku imprezy, która powoli zaczyna wpisywać się na stałe w kulturalny krajobraz miasta.

więcej
2015-08-30

W Galerii 1 Piętro Bialskiego Centrum Kultury otworzono wystawę Fotoklubu Podlaskiego. To już coroczna tradycja, w której biorą udział pasjonaci fotografii z miasta i okolic. Aktualna ekspozycja jest już siódmą w dorobku klubowiczów. Będzie można ją oglądać do 23 września. 

więcej
2015-08-28

W niedzielę 30 sierpnia w Parku Radziwiłłowskim odbędzie się piknik, promujący zdrowy styl życia „Grunt to ZDROWA rodzinka”. Bialskie Centrum Kultury zaprosiło do współpracy instytucje, firmy, organizacje, producentów i ekspertów w dziedzinie promowania zdrowia. Start o godz. 14.00. 

więcej
2015-08-28

Kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość 3 września. Tego dnia na odcinku ul. Janowskiej, od ul. Nowej do ul. Przechodniej, napotkamy utrudnienia w ruchu spowodowane wymianą opraw oświetlenia ulicznego. Pamiętajmy o ostrożnej jeździe.

więcej
Miejsca

Bialskopodlaskie Stowarzyszenie „Amazonki”

ul. Okopowa 3 , Biała Podlaska

Restauracja Ośmiornica

ul. Sidorska 2 A , Biała Podlaska

INTEGRALE - Profesjonalne kosmetyki samochodowe

ul. Sidorska 57 , Biała Podlaska

Zielony Dom i Ogród

ul. Sidorska 2 K , Biała Podlaska

Straż Miejska

Al. 1000-lecia 22 , Biała Podlaska

Bialcon Club

ul. Celników Polskich 14 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.