logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-12-02

Od kilku miesięcy bialscy funkcjonariusze mają swojego lwa-maskotkę. W ogłoszonym konkursie na imię najpierw nadsyłano zgłoszenia drogą pocztową, a następnie wybierano spośród ośmiu najciekawszych propozycji na Facebooku. To właśnie głosy internatów przesądziły, że nowy pomocnik Straży Miejskiej będzie nosił imię Julian.

więcej
2016-12-01

To już piąta edycja przedsięwzięcia, które zostało zorganizowane w ramach comiesięcznych przystanków po Światowych Dniach Młodzieży. Uczestnicy udowodnili, że można bawić się świetnie bez alkoholu i innych używek. Bal ma na celu popularyzowanie kulturalnej i świadomej zabawy oraz odpowiedzialności i szacunku wśród młodzieży.

więcej
2016-12-01

To ważna informacja nie tylko dla firm budowlanych, ale także wszystkich, którzy będą chcieli skorzystać z najnowszego rządowego programu. Właśnie w Białej Podlaskiej Mieszkanie Plus znajduje się w najbardziej zaawansowanej fazie, a w ogłoszonym przetargu mowa o budowie trzech 

więcej
2016-11-30

Od 24 do 29 listopada w litewskim Kownie odbył się XVI Międzynarodowy Konkurs dla Wokalistów KAUNAS TALENT 2016. Polskę reprezentował na nim Zespół Wokalny Chwilka, prowadzony przez Ireneusza Parafiniuka przy Bialskim Centrum Kultury. Grupa pojawiła się wśród uczestników z 24 państw europejskich i jak zwykle nie zawiodła, zdobywając 3. miejsce!

więcej
2016-11-30

Dwie inwestycje drogowe doczekały się ostatnio swojej finalizacji. Z nowych nawierzchni mogą cieszyć się mieszkańcy ulicy Langiewicza i Jałowcowej. Łączny koszt realizacji obydwu prac wyniósł ponad 750 tys. zł, a wykonawcami były firmy z Białej Podlaskiej.

więcej
Miejsca

Apteka "ARC Farmacja"

ul. Jana III Sobieskiego , Biała Podlaska

KLUB BILARDOWY Dziewiątka

ul. Reformacka 10 , Biała Podlaska

INTEGRALE - Profesjonalne kosmetyki samochodowe

ul. Sidorska 57 , Biała Podlaska

Orange Computers SC

al. Jana Pawła II 31 , Biała Podlaska

Cmentarz Rzymskokatolicki

ul. Nowa , Biała Podlaska

Salon Firmowy Bialcon

ul. Celników Polskich 14, 21-500 Biała Podlaska , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.