logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-06-24

Turniej koszykówki, graffiti, dj-skie sety, warsztaty rolkarskie i wyjątkowe koncerty – to wszystko czeka na uczestników Summer ON, czyli oficjalnego rozpoczęcia wakacji na Placu Wolności 24 czerwca. Atrakcje ruszą od 12.00 ale głośno będzie do późnych godzin popołudniowych. Wtedy na scenie pojawi się lubelski Mohipisian oraz gwiazda imprezy, grupa Happysad.

więcej
2016-06-24

To zapewne jeden z najbardziej radosnych dni dla każdego ucznia, ale też chwila wytchnienia i odpoczynku po trudach całego roku dla nauczycieli. W piątek 24 czerwca w kilkunastu bialskich szkołach zostanie oficjalnie zakończony rok szkolny 2015/2016. Teraz na wszystkich czekają upragnione i wyczekiwane wakacje.

więcej
2016-06-24

W Ośrodku Edukacji Ekologicznej „WODKAN” odbyło się ognisko i dyskoteka dla wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży i ich znajomych. Około 350 osób uczestniczyło we wspólnych zabawach. Kiełbaski, napoje, słodkości, dobra muzyka i profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy - to wszystko towarzyszyło przybyłym gościom.

więcej
2016-06-24

Już tradycyjnie przy okazji zakończenia kolejnego roku szkolnego w urzędzie miasta odbyło się wręczenie nagród prezydenta dla uczniów z największymi osiągnięciami w nauce, ale również zdobywających laury w dziedzinie sportu oraz konkursach i olimpiadach o randze wojewódzkiej i ogólnopolskiej.

więcej
2016-06-23

Zakończyły się Dni Talentu Akademii Młodych Orłów, wyłaniające zawodników do szkolenia na sezon 2016/2017. Od 3 do 5 oraz od 17 do 19 czerwca na boisku Orlik w Białej Podlaskiej przy ulicy Leszczynowej, odbył się nabór do Akademii Młodych Orłów. Wzięło w nich udział ponad 120 uczestników trzech kategorii wiekowych. Kolejna szansa uczestniczenia w szkoleniu piłkarskim PZPN pojawi się dopiero w przyszłym roku.

więcej
Miejsca

Klub Kultury Piast

Spółdzielcza 4

Salon Optyczny LOOK

ul. Sidorska 2 K , Biała Podlaska

Radio Taxi Podlasie

ul. Warszawska 14 , Biała Podlaska

Austeria

Pl. Wolności 12 , Biała Podlaska

Jureczek - farby, lakiery, kleje

ul. Handlowa 5/2 , Biała Podlaska

SPECDACH Krzysztof Gałecki

Plac Wojska Polskiego 21 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.