logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-10-27

Na lotnisku uczestnicy wystartują na dwóch dystansach biegowych (5 i 10 km) oraz jednym nordic walking (5 km). Bieg zostanie poświęcony pamięci lotników, aby przypomnieć że właśnie z naszych terenów pochodzi wielu zasłużonych, choć niestety często zapomnianych lotników, naukowców i inżynierów. Bieganie rozpocznie się w sobotę o godz. 18.30 a na liście startowej znalazło się ponad 350 zawodników. 

więcej
2016-10-26

To już trzydziesta druga edycja inicjatywy, zapoczątkowanej w latach 80. ubiegłego stulecia w Klubie Kultury Piast w Białej Podlaskiej. Zaczęło się od skromnej grupki literatów, a kilka lat później powstał pomysł organizacji dużego wydarzenia, które wykraczałoby poza granice miasta. Tak w 1984 roku narodziły się Podlaskie Spotkania Literackie, a później Ogólnopolski Konkurs Literacki im. J.I. Kraszewskiego.

więcej
2016-10-26

W sobotę 22 października seniorzy z naszego miasta gościli w Miejskiej Bibliotece Publicznej, między innymi w Barwnej - Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży. Była to sytuacja wyjątkowa, biorąc pod uwagę fakt, że najczęściej uczestnikami zajęć są tutaj młodzi bialczanie. Nie zabrakło jednak cennej wymiany doświadczeń, w którą włączyło się także nowo utworzone stowarzyszenie Biała Pozytywka.

więcej
2016-10-25

Z okazji święta Wszystkich Świętych oraz Dnia Zadusznego bialski MZK przygotował specjalne zmiany w kursowaniu niektórych linii autobusowych, aby wszyscy zainteresowani mieli możliwość odwiedzenia grobów bliskich. Od 29 października do 2 listopada zmieni się także nieznacznie organizacja ruchu w obrębie cmentarza przy ul. Janowskiej. Szczegóły w tekście.

więcej
2016-10-25

Od 21 do 23 października w Bełchatowie odbyły się mistrzostwa Europy w tańcu nowoczesnym, zorganizowane przez World Dance Union i Polski Związek Nowoczesnego Tańca Sportowego. Wśród uczestników startowali reprezentanci pięciu krajów: Polski, Ukrainy, Rosji, Słowacji i Węgier. Na scenie zaprezentowała się m.in. Bialska Szkoła Tańca Kontra, która przywiozła liczne nagrody.

więcej
Miejsca

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

ul. Sadowa 11-21 lok. 12 , Biała Podlaska

BIURO RACHUNKOWE Adriana Sucharzewska

ul. Bartka Las 5, 21-500 Biała Podlaska

Usługi Hotelowe "Złota Rybka"

ul. Zgoda 1 A , Biała Podlaska

Magistrat

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3 , Biała Podlaska

Artykuły hydrauliczne SANIVENT SP. Z O.O.

ul. Sidorska 59F , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.