logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-02-09

Ciekawie zapowiadają się ferie w filiach nr 1,3 i 6 miejskiej biblioteki. Zajęcia powinny zainteresować przede wszystkim najmłodszych ale z pewnością każdy znajdzie coś specjalnie dla siebie. 

więcej
2016-02-08

W niedzielne przedpołudnie do sali Bialskiego Centrum Kultury przy ulicy Brzeskiej zawitali najmłodsi mieszkańcy miasta. Animatorzy BCK zaprosili na Bal Królowej Zimy – integracyjną zabawę karnawałową dla dzieci i rodziców. Frekwencja dopisała, a gry i zabawy wprawiły wszystkich w iście karnawałowy nastrój. Wyjątkowo prezentowała się przede wszystkim sama królowa ale poprzebierane na różne sposoby dzieci na pewno w niczym jej nie ustępowały.

więcej
2016-02-08

Mówi się o istnieniu małych ojczyzn, ale tak naprawdę jest jedna ukochana ojczyzna – mówił ze wzruszeniem ks. Marian Daniluk, odbierając statuetkę Człowieka Roku 2015, przyznaną przez czytelników Tygodnika Podlaskiego i kapitułę konkursową. Laureata i nominowanych zaprezentowano podczas uroczystej gali organizowanej już po raz piąty.

więcej
2016-02-08

Głównym celem utworzenia Ośrodka dla Cudzoziemców W Białej Podlaskiej była obsługa napływu osób, ubiegających się o ochronę międzynarodową z kierunku wschodniego, a więc Białorusi i Ukrainy – wyjaśnia w liście do urzędu miasta zastępca dyrektora departamentu Urzędu ds. Cudzoziemców i rozwiewa wszelkie wątpliwości, co do lokacji imigrantów z Syrii w tutejszym ośrodku.

więcej
2016-02-08

Z priorytetowej ustawy rządowej „Rodzina 500 plus” ma skorzystać 2,7 mln polskich rodzin, a świadczenie wychowawcze otrzyma ponad 3,7 mln dzieci. W tym roku na ten cel zostanie przeznaczone ponad 17 mld zł. Projekt ustawy jest na etapie konsultacji z samorządami. Cennym doświadczeniem dzieli się z parlamentarzystami m.in. prezydent Dariusz Stefaniuk.

więcej
Miejsca

Pływalnia I LO im J.I. Kraszewskiego

ul. J.I. Kraszewskiego 1 , Biała Podlaska

Apollo Kuchnia Grecka

ul. Jatkowa 1 , Biała Podlaska

PHU RR-SERWIS Radosław Romaniuk

ul. Brzeska 2 , Biała Podlaska

Usługi fryzjerskie Damsko - Męskie

ul. Jatkowa 6 , Biała Podlaska

Sklep Zoologiczny ŻAKO

al. Jana Pawła II 128 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.