logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-02-12

W bialskich szkołach prezentowana jest kolejna wystawa. Z inicjatywy prezydenta Dariusza Stefaniuka uczniowie mogą oglądać ekspozycję dotyczącą unitów: Od likwidacji Unii do ukazu tolerancyjnego. Wystawę zobaczyli już uczniowie I, II i IV Liceum Ogólnokształcącego, a obecnie prezentowana jest w ZSZ nr 1.

więcej
2016-02-12

Zbliża się termin składania deklaracji podatkowych. Podobnie jak w ubiegłym roku prezydent Dariusz Stefaniuk proponuje mieszkańcom Białej Podlaskiej pomoc przy rozliczeniu PIT37. Wsparcie można uzyskać w Bialskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości przy ul. Łaziennej 3 od 22 lutego do 29 kwietnia.

więcej
2016-02-12

Skarbonka miłosierdzia to forma pomocy najbardziej potrzebującym w ramach ogólnopolskiej akcji Jałmużna wielkopostna 2016. Do przedsięwzięcia włącza się także Caritas Diecezji Siedleckiej. Zebrane środki pomogą mieszkańcom diecezji w poprawie trudnej sytuacji życiowej.

więcej
2016-02-11

5 lutego dokonano wyboru nowych członków, a 11 lutego po raz pierwszy obradowała Młodzieżowa Rada Miasta z nowym przewodniczącym. Głosem większości został nim Szymon Dymowski z bialskiego Ekonomika. Jako jeden ze swoich najważniejszych postulatów proponował większe zaangażowanie w działalność wolontariatu.

więcej
2016-02-11

Prezydent Dariusz Stefaniuk zaprasza i zachęca do włączenia się w dyskusję na temat projektu uchwały budżetu obywatelskiego. Przypomnijmy, że bialska rada wygospodarowała na ten cel 1mln zł. Według miejskiego pomysłu, kwota miałaby zostać podzielona na siedem obszarów w zależności od liczby mieszkańców.

więcej
Miejsca

Sklep BHP Żółty Trójkąt

Terebelska 49/9, Biała Podlaska

JB MULTIMEDIA - KOMPUTERY FOTO RTV

ul. Brzeska 107A , Biała Podlaska

Akademia Bialska

ul. J.I. Kraszewskiego 1 , Biała Podlaska

Biuro Obsługi Nieruchomosci Zalewscy

ul. Księcia Witolda 19/15 , Biała Podlaska

Komenda Miejska Policji

Plac Wojska Polskiego 23 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.