logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-06-27

Od 19 do 22 czerwca w Kołobrzegu trwały finały Ogólnopolskiej Gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju uczestniczyło 16 najlepszych szkół z każdego województwa, w tym podopieczne Bożeny i Grzegorza Gajewskich z Gimnazjum nr 5. Naszym zawodniczkom udało się wywalczyć 10. miejsce w rywalizacji z najlepszymi placówkami w Polsce.

więcej
2016-06-27

Siedem wyjątkowych występów, w niemal każdy piątek wakacji, na żywo w centrum miasta. Wzorem ubiegłego roku Plac Wolności nie będzie zasypiał zbyt wcześnie. Inicjatywa prezydenta Dariusza Stefaniuka ma na celu promocję artystów z Białej Podlaskiej i okolic. Kierownikiem artystycznym przedsięwzięcia jest muzyk i wokalista Janusz Maleńczuk.

więcej
2016-06-27

Na przełomie czerwca i lipca już po raz szósty wystartuje LandArt Festival. Wzorem ubiegłego roku nad Bugiem staną oryginalne rzeźby, a hasłem tegorocznej edycji wydarzenia będzie dom. Artyści z całego świata pojawią się nad graniczną rzeką już 30 czerwca, a całość przedsięwzięcia potrwa do 9 lipca. Przed bialskim magistratem można oglądać wystawę zapowiadającą wydarzenie.

więcej
2016-06-27

Ratownik medyczny, celnik, policjant i strażak - najmłodsi mieli okazję poznania pracy mundurowych. W Multicentrum zorganizowano spotkanie „Poznajemy zawody”. Wzięły w nim udział dzieciaki z bialskich przedszkoli nr 3 i 6.

więcej
2016-06-27

Z charyzmatycznym liderem Kubą Kawalcem i resztą ekipy popularnego zespołu rockowego bialczanie bawili się podczas pierwszego dnia wakacji w centrum miasta. Grupa zagrała największe przeboje, a Plac Wolności zapełnił się fanami w różnym wieku. Wcześniej zagrała lubelska formacja Mohipisian z bialczaninem na bębnach.

więcej
Miejsca

Hotelik "Oskar"

ul. Północna 23 , Biała Podlaska

TOMO - Partner Karcher

al. Jana Pawła II 6 , Biała Podlaska

Magistrat

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3 , Biała Podlaska

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 24 , Biała Podlaska

Pychotka

ul. Brzeska 2 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.