logo
wczytwanie...
Aktualności
2015-11-27

Szczypiorniści AZS AWF Biała Podlaska odpadli z rywalizacji w Pucharze Polski. Bialczanie nie byli w stanie sprostać rywalom z Przemyśla, ulegając na własnym parkiecie 24:27. Akademicy kończą rozgrywki na drugim etapie eliminacji.

więcej
2015-11-27

Jedna z najważniejszych obietnic wyborczych prezydenta Dariusza Stefaniuka ujrzała światło dzienne. Mieszkania ze specjalną bonifikatą wykupi w najbliższych dniach kilkadziesiąt rodzin, dla których od wielu lat było to największym marzeniem. Niektórzy z nich zapłacą jedynie 10 proc. z wyceny nieruchomości.

więcej
2015-11-26

Od kilku dni otwarte są bazy rodzin, które czekają na darczyńców. 21 listopada we wszystkich miastach wojewódzkich, również w Lublinie, odbyły się marsze rozpoczynające ostatnią i najważniejszą...

więcej
2015-11-26

Każdy kto przybył na dzień sztuki do Multicentrum miał okazję przez chwilę obcować ze sztukami plastycznymi. Główną atrakcją dla reszty przybyłych gości był quiz wiedzy o plastyce, który odbył się przy pomocy tablicy multimedialnej.

więcej
2015-11-26

Siedmioletnia Oliwka Rogoźnicka, uczestniczka zajęć pracowni graficznej prowadzonej przez Lillę Wielgan-Michaluk, otrzymała wyróżnienie w postaci zakwalifikowania pracy na wystawę pokonkursową XVIII Międzynarodowego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Zawsze zielono, zawsze niebiesko - Toruń 2015”.

więcej
Miejsca

Mappy, Burgers and much more

Reformacka 10 , Biała Podlaska

Sklep BHP Żółty Trójkąt

Terebelska 49/9, Biała Podlaska

Przedszkole Samorządowe nr 15 im. Juliana Tuwima

ul. Akademicka 8 , Biała Podlaska

Bialskie Centrum Kultury

ul. Warszawska 11 , Biała Podlaska

Mieszalnia Lakierów Samochodowych MAXI COLOR

ul. Długa 38 , Biała Podlaska

Delegatura Państwowej Służby Ochrony Zabytków

ul. Janowska 27-29 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.