logo
wczytwanie...
Aktualności
2015-11-30

26 listopada, dokładnie w 160 rocznicę śmierci Adama Mickiewicza, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 odbył się I Wojewódzki Konkurs Recytatorski Utworów Adama Mickiewicza, zorganizowany dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego.

więcej
2015-11-30

Zakończył się dodatkowy nabór do Akademii Młodych Orłów PZPN. Do grypy dołączy 18 nowych, młodych piłkarzy. Spotkanie organizacyjne w tej sprawie odbędzie się w poniedziałek 30 listopda o godzinie 16.15 w hali Państwowej Szkoły Wyższej.

więcej
2015-11-30

Uczniowie i nauczyciele II LO w Białej Podlaskiej obchodzili święto swojego patrona. Wyjątkowy dzień uczczono krótką akademią i złożeniem kwiatów pod postumentem Emilii Plater. Uroczystość była połączona ze ślubowaniem najmłodszych klas licealnych.

więcej
2015-11-27

Szczypiorniści AZS AWF Biała Podlaska odpadli z rywalizacji w Pucharze Polski. Bialczanie nie byli w stanie sprostać rywalom z Przemyśla, ulegając na własnym parkiecie 24:27. Akademicy kończą rozgrywki na drugim etapie eliminacji.

więcej
2015-11-27

Jedna z najważniejszych obietnic wyborczych prezydenta Dariusza Stefaniuka ujrzała światło dzienne. Mieszkania ze specjalną bonifikatą wykupi w najbliższych dniach kilkadziesiąt rodzin, dla których od wielu lat było to największym marzeniem. Niektórzy z nich zapłacą jedynie 10 proc. z wyceny nieruchomości.

więcej
Miejsca

Apteka "CENTURIA"

Plac Wolności 26 , Biała Podlaska

Klub Fregata

ul. Sidorska 102 , Biała Podlaska

Delegatura Kuratorium Oświaty

ul. Brzeska 41 , Biała Podlaska

Korty tenisowe

ul. Akademicka 2 , Biała Podlaska

Delegatura Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego

ul. Brzeska 41 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.