logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-02-05

Absolwenci ZSZ nr 1 odnieśli duży sukces w konkursie Technik Absolwent 2015, organizowanym przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich pod patronatem Ministra Edukacji . Uczniowie Ekonomika wywalczyli wysokie lokaty w IX edycji tej rywalizacji.

więcej
2016-02-05

Prezydent podsuwa bialskich klubom pomysł połączenia, który powinien poskutkować zwiększeniem atrakcyjności meczów piłkarskich w mieście, a przy tym nie odbije się negatywnie na finansach któregokolwiek z nich. Dodatkowym atutem tego rozwiązania ma być podniesienie jakości szkolenia drużyn, dzięki maksymalnemu wykorzystaniu ich potencjału.

więcej
2016-02-05

W głównym holu Bialskiego Centrum Kultury trwają intensywne prace remontowe. Niedługo miejska instytucja zyska nowy, atrakcyjny wygląd. Na odmalowanych ścianach pojawią się nie tylko rysunki dawnej Białej, ale również ekrany multimedialne, na których będzie prezentowana aktualna oferta kulturalna i artystyczna miasta. Z niecierpliwością czekamy na efekt końcowy.

więcej
2016-02-05

Po raz kolejny Caritas Diecezji Siedleckiej zaprosił na bal karnawałowy. W 14. edycji przedsięwzięcia uczestniczyło blisko 500 osób, a w imprezie wzięli udział podopieczni z 19 placówek z województwa lubelskiego i mazowieckiego. Osobom niepełnosprawnym towarzyszyli m.in. biskup pomocniczy Piotr Sawczuk oraz prezydent Dariusz Stefaniuk.

więcej
2016-02-04

Ekonomia, handel, logistyka, spedycja czy gastronomia – w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 zaroiło się od stoisk, promujących ciekawe zawody. To już tradycyjne przedsięwzięcie, które ma na celu przybliżyć gimnazjalistom ofertę bialskiej szkoły. Tegoroczną edycję wydarzenia odwiedziło ok. 500 uczniów z miasta i okolic.

więcej
Miejsca

„Społem”Powszechna Spółdzielnia Spożywców

ul. Witoroska 56 , Biała Podlaska

Apteka "Dbam o zdrowie"

ul.Kościuszki 5 , Biała Podlaska

Klub Fitness FORMA Centrum Odchudzania FORMA

ul. Łomaska 20 , Biała Podlaska

SPECDACH Krzysztof Gałecki

Plac Wojska Polskiego 21 , Biała Podlaska

Salon Firmowy Bialcon

ul. Celników Polskich 14, 21-500 Biała Podlaska , Biała Podlaska

PC KOMPUTER

Biała Podlaska, ul. Brzeska 17
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.