logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-07-22

Dziś zwiedzanie regionu i misterium, jutro kolejne atrakcje. W sobotę na Placu Wolności pielgrzymi wezmą udział w festynie prezentującym lokalną kulturę, a wieczorem udadzą się na świętowanie do Kodnia. Tam spotka się młodzież z całej diecezji na wieczorze ewangelizacyjnym pod hasłem Burzenie Murów.

więcej
2016-07-22

Trwają przygotowania do obchodów 25-lecia IV Liceum Ogólnokształcącego oraz do I Zjazdu Absolwentów, które odbędą się 16 i 17 września. W ramach obchodów przygotowana zostanie wystawa poświęcona Stanisławowi Staszicowi, historii szkoły oraz ekspozycja prac plastycznych absolwentów. Odbędzie się również uroczysta akademia otwierającej obchody oraz koncert absolwentów na Placu Wolności.

więcej
2016-07-22

Schola Cantorum Misericordis Christi pod dyrekcją Piotra Karwowskiego wystąpi 28 lipca podczas uroczystej mszy z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski, sprawowanej przez Ojca Świętego. Chór działający przy parafii Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej otrzymał zaproszenie jako jedyny obok Jasnogórskiego Chóru Chłopięcego. Oba wystąpią z towarzyszeniem jasnogórskiej orkiestry.

więcej
2016-07-21

Blisko 300 zagranicznych pielgrzymów, wolontariusze i zaproszeni goście wzięli udział w oficjalnej miejskiej inauguracji Światowych Dni Młodzieży. W programie wydarzenia usłyszeliśmy hymn Błogosławieni Miłosierni odśpiewany w kilku językach, a delegacje z wszystkich krajów ekspresyjnie powitał ks. Leszek Mućka. Wieczorem młodzież modliła się na siedleckich błoniach podczas Jerychońskich Fanfar. 

więcej
2016-07-21

Zapytanie ofertowe dotyczy obsługi gastronomicznej podczas piątkowych Wakacyjnych Koncertów na Placu Wolności, czyli ostatnich czterech terminów przypadających na lipiec i sierpień. Miasto poszukuje sprzedawców popcornu i gofrów, ale także bezalkoholowych drinków i piwa. W grę wchodzą również inne, wyżej nie wymienione punkty gastronomiczne.

więcej
Miejsca

Prokuratura Okręgowa

ul. Piłsudskiego 5/7 , Biała Podlaska

Heljos Sp. z o.o.

ul. Brzeska 172

PROWORD Tłumaczenia

ul. Warszawska 14/201 , Biała Podlaska

BOFOS

ul. Reformacja 1-3
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.