logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-08-25

Na ten dzień czekaliśmy wiele miesięcy. Już w najbliższą sobotę na bialskim lotnisku odbędzie się największe wydarzenie muzyczne tego roku na ścianie wschodniej. Na jednej scenie zobaczymy i...

więcej
2016-08-25

W najbliższą sobotę bialskie lotnisko zamieni się w prawdziwą strefę gwiazd. Na jednej scenie zobaczymy takich wykonawców jak Dr. Alban, Fun Factory, Rednex i Stachursky. Dodatkowo wesołe miasteczko, strefa gastronomiczna i wiele innych atrakcji dla całych rodzin. Prezentujemy praktyczny przewodnik po najważniejszych informacjach dotyczących 90' Festival on Tour.

więcej
2016-08-24

Trwa budowa ronda przy ul. Janowskiej, połączonego z nową nawierzchnią na ulicy Armii Krajowej. W związku z tym wprowadzono kolejny etap czasowej organizacji ruchu, który będzie obowiązywał od 24 sierpnia do 15 października. Całkowicie wyłączony z ruchu pojazdów i pieszych zostanie odcinek ul. Okopowej, za to będziemy mogli przejechać już nowym rondem, ale póki co w jednym kierunku.

więcej
2016-08-24

Pokazem filmu teksańskiego reżysera Richarda Linklatera zakończył się kolejny tydzień Kina Letniego w Parku Radziwiłłowskim. Przed nami jeszcze trzy ostatnie pokazy. W plenerze bialczanie zobaczą kultowego Misia Barei, Granice miłości z brawurową obsadą oraz błyskotliwą komedię Królowie lata. Początek wszystkich pokazów po godz. 20.00 a na uczestników seansów będą czekały atrakcyjne nagrody i miejskie gadżety. 

więcej
2016-08-22

Już po raz ostatni w centrum miasta wybrzmiał piątkowy koncert. Przez całe wakacje mieszkańcy mogli ekscytować się występami zespołów i wokalistów z miasta i regionu. Inicjatywa prezydenta Dariusza Stefaniuka miała tego lata swój godny finał. Na scenie zobaczyliśmy muzyczną legendę, dawno niesłyszaną grupę Gutter Sirens, która zagrała utwory z najnowszej płyty. 

więcej
Miejsca

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „HEMAREX”

ul. Słowackiego 15 , Biała Podlaska

Bialskie Wodociągi i Kanalizacja "Wod-Kan" Sp. z o. o.

ul. Narutowicza 35 A , Biała Podlaska

VEMAR - PRODUCENT - ROLETY PLISY MOSKITIERY

ul. Brzeska 111 , Biała Podlaska

NOEMI –Sklep odzieżowy

ul. Sidorska 2 K , Biała Podlaska

Zakład Optyczny

ul. Jatkowa 8 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.