logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-05-25

Już po raz drugi pod honorowym patronatem prezydenta Dariusza Stefaniuka odbędzie się koncert uwielbienia pod hasłem „Biała dla Jezusa”. To jedyna w swoim rodzaju okazja do wspólnej modlitwy i dziękczynienia. Trzygodzinny koncert, który odbędzie się 26 maja, jest inicjatywą świeckich i duchownych ze wszystkich parafii naszego miasta.

więcej
2016-05-25

W każdej kategorii wiekowej chłopcy i dziewczęta z bialskich szkół w ubiegłym sezonie znaleźli się przynajmniej na podium. Trzy drużyny: chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 9, dziewczęta z Publicznego Gimnazjum nr 2 oraz dziewczęta z IV LO, wywalczyły pierwsze miejsca w finałach wojewódzkich. W urzędzie miasta podsumowano koszykarski sezon.

więcej
2016-05-25

W ramach edukacji konsumenckiej Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie rozpoczął kampanię, skierowaną do dzieci w wieku szkolnym. Akcja pod hasłem „Mój smartfon, mój mały świat. Klikam z głową” ma na celu uświadomienie najmłodszych o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą używanie telefonów komórkowych połączonych z siecią.

więcej
2016-05-25

„Żołnierze Wyklęci – Prawdziwi Patrioci – wzór do naśladowania” – pod takim hasłem zorganizowano konkurs literacko-plastyczny, którego celem było odkrywanie prawdziwej historii Polski, upowszechnianie wiedzy historycznej, regionalnej oraz kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych wśród dzieci i młodzieży.

więcej
2016-05-25

22 maja blisko 400 osób wzięło udział w uroczystej gali z okazji 25-lecia istnienia Caritas Diecezji Siedleckiej. Był to moment symbolicznego podsumowania dorobku kościelno-charytatywnej organizacji, czas na wspomnienia i docenienia codziennej pracy na rzecz osób najbardziej potrzebujących. Swoje gratulacje i podziękowania złożył także Adam Chodziński, zastępca prezydenta miasta.

więcej
Miejsca

Pychotka

ul. Brzeska 2 , Biała Podlaska

Korty tenisowe

ul. Piłsudskiego 38 , Biała Podlaska

Biuro Rachunkowo - Usługowe Justyna Hawryluk

ul. 34 Pułku Piechoty 39 , Biała Podlaska

Klub Fitness FORMA Centrum Odchudzania FORMA

ul. Łomaska 20 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.