Regulamin korzystania z Parku Radziwiłłowskiego

Miejski Serwis Informacyjny

2013-02-22

Uzupełniający nabór wniosków na dofinansowanie usuwania wyrobów zawierających azbest

Urząd Miasta Biała Podlaska informuje, że w ramach „Pilotażowego systemu gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego wzmocnionego sprawnym monitoringiem ilości oraz kontroli ich usuwania i unieszkodliwiania”, w dniach: 4-8 marca 2013 r. zostanie przeprowadzony uzupełniający nabór wniosków na dofinansowanie usuwania wyrobów zawierających azbest w 2013 roku.

O udzielenie dofinansowania mogą ubiegać się:
- osoby fizyczne nie będące przedsiębiorcą,
- wspólnoty mieszkaniowe,
- spółdzielnie mieszkaniowe.

Regulamin przystąpienia i uczestnictwa w projekcie oraz wniosek wraz z załącznikami dostępny jest na stronie Lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego www.azbest.lubelskie.pl lub w Urzędzie Miasta Biała Podlaska przy ul. Piłsudskiego 3.

Wnioski, w wyznaczonym terminie, można składać w Urzędzie Miasta Biała Podlaska w pokoju 201. Więcej informacji pod nr telefonu 83-341-68-10.

 ulotka dotycząca Programu

 « powrót 
Imprezy/wystawy na najbliższy tydzień
20 lutego - 18 marca
Wystawa powarsztatowa z X Jesiennych Warsztatów Fotograficznych
11 marca, godz. 17.00
„KOBIECE HOBBY” - otwarcie wystawy w Klubie Kultury „Scena”
12 marca, godz. 16.00
Kobietom - dzień kobiet w Klubie seniora „Wrzos”, połączony z promocją płyty „Chłopcy z Wrzosa”
Biuletyn Informacji Publicznej Zmiana ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach Duża Rodzina Strefa Seniora Bialska Karta Miejska - bilet elektroniczny Przewodnik turystyczny Fundusze europejskie w Białej Podlaskiej Planowanie przestrzenne Geoportal Komunikaty Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego Detektor burzowy Portal gospodarczy Białej Podlaskiej Konsultacje społeczne Konkursy na realizację zadań publicznych Żłobki w Białej Podlaskiej Placówki wsparcia dziennego Oceń nas - ankieta
Azyl Schronisko dla zwierząt
© 2010-2015 Urząd Miasta Biała Podlaska. Wszelkie prawa zastrzeżone.