logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-09-30

Już 15 października będziemy świętowali 75-lecie bialskiego Ekonomika. Początki placówki sięgają czasów hitlerowskiej okupacji, a lata powojenne przynoszą szybki rozwój i powstanie nowego gmachu szkoły, istniejącego do dziś. Prezentujemy drugą część historii Zespołu Szkół Zawodowych nr 1.

więcej
2016-09-30

W urzędzie miasta odbyło się spotkanie z podsekretarzem stanu w ministerstwie rozwoju Witoldem Słowikiem. Wizyta była okazją do omówienia strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju, czyli kierunków rozwoju Polski na najbliższe lata, których projekt znajduje się obecnie w fazie społecznych konsultacji.

więcej
2016-09-30

Pół wieku bialskiej placówki świętowano podczas Dni Patrona miasta. Z tej okazji oficjalnie otwarto wystawę „50/50”, poświęconą najciekawszym zbiorom muzealnym. Ekspozycję zaprezentowano w odnowionych pomieszczeniach oficyny zachodniej zespołu pałacowego.

więcej
2016-09-30

Świętowano w dniu wspomnienia św. Michała Archanioła, czyli 29 września. Uroczystości rozpoczęły się mszą w parafii przy ul. Pokoju, a po niej odbyła się tradycyjna sesja rady miasta, połączona z wyróżnieniem Honorowego Obywatela Białej Podlaskiej. W tym roku miano przypadło prof. Stanisławowi Bajowi – artyście i miłośnikowi sztuki, pochodzącemu z Dołhobród.

więcej
2016-09-27

Fantastycznie zaprezentowały się młode Polki w turnieju eliminacji mistrzostw Europy do lat 19, który rozegrany został w dniach 15-20 września na stadionach we Wronkach i Plewiskach. Zawodniczki pod wodzą bialczanina Marcina Kasprowicza i byłego trenera AZS PSW, pokonały nawet faworyzowane Norweżki, finalistki tegorocznych mistrzostw Europy i nie straciły ani jednej bramki.

więcej
Miejsca

Sklep odzieżowy „POKUSA”

ul. Ciasna 2 , Biała Podlaska

Przedszkole Samorządowe nr 7

ul. Waryńskiego 1 , Biała Podlaska

Biuro Podróży PIECHOCKA TRAVEL

ul. Warszawska 4/2 , Biała Podlaska

PH „GERARD”

ul. Terebelska 49/6 , Biała Podlaska

Park Radziwiłłowski

Biała Podlaska

Niepubliczny Punkt Przedszkolny KRAINA UŚMIECHU

al. Jana Pawła II 162 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.