logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-02-10

Kilka miesięcy temu dyrektor bialskiego Ekonomika zdecydował się na specjalne porozumienie ze stowarzyszeniem przewoźników. Tym razem Ireneusz Długołęcki zasiadł przy jednym stole z prezes Anną Romaniuk, reprezentującą Hotel Capitol. To właśnie tam pojawią się niedługo uczniowie szkoły na praktykach.

więcej
2016-02-10

W otwartym konkursie ofert na finansowe wspieranie instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 do dofinansowania zakwalifikowano 35 293 miejsc i dzieci z 1 642 instytucji. Urząd miasta w Białej Podlaskiej otrzyma z programu blisko 74 tys. zł z przeznaczeniem na wychowanków „Skarbca Skrzata”.

więcej
2016-02-10

W Chełmie rozegrano III turniej o Mistrzostwo Województwa Młodzików w siatkówce, który jednocześnie był eliminacjami do mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej. Udział w nim wzięło 15 zespołów z województwa lubelskiego.

więcej
2016-02-09

Dariusz Stefaniuk otrzymał wyróżnienie "Gmina przyjazna transportowi drogowemu" z rąk przedstawicieli stowarzyszenia przewoźników. Nagroda to podziękowanie za wyjątkowy gest, jakim było obniżenie podatku od środków transportowych na początku ubiegłego roku.

więcej
2016-02-09

W okresie ferii Muzeum Południowego Podlasia przygotowało interesujące zajęcia warsztatowe, gry i wystawę z myślą o bialczanach, którzy odpoczywają od szkoły. Trwają zapisy na zajęcia poświęcone zdobieniu naczyń ceramicznych oraz rzeźbieniu w glinie. We wtorek 23 lutego weźmiemy udział w grze "Znajdź mnie na wystawie", a dwa dni później odbędzie się projekcja filmów reportażowych o regionie.

więcej
Miejsca

FARTLANDIA

ul. Sidorska 2 D , Biała Podlaska

Hotelik "Eden"

ul. Sidorska 56 B , Biała Podlaska

Korty tenisowe

ul. Akademicka 2 , Biała Podlaska

Majster (drzwi, tapety, panele,dywany)

ul. Sidorska 2 K , Biała Podlaska

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

ul. Terebelska 57-65 , Biała Podlaska

Bankomat PeKaO S.A.

Plac Wolności 23 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.