logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-05-25

W ramach edukacji konsumenckiej Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie rozpoczął kampanię, skierowaną do dzieci w wieku szkolnym. Akcja pod hasłem „Mój smartfon, mój mały świat. Klikam z głową” ma na celu uświadomienie najmłodszych o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą używanie telefonów komórkowych połączonych z siecią.

więcej
2016-05-25

„Żołnierze Wyklęci – Prawdziwi Patrioci – wzór do naśladowania” – pod takim hasłem zorganizowano konkurs literacko-plastyczny, którego celem było odkrywanie prawdziwej historii Polski, upowszechnianie wiedzy historycznej, regionalnej oraz kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych wśród dzieci i młodzieży.

więcej
2016-05-25

22 maja blisko 400 osób wzięło udział w uroczystej gali z okazji 25-lecia istnienia Caritas Diecezji Siedleckiej. Był to moment symbolicznego podsumowania dorobku kościelno-charytatywnej organizacji, czas na wspomnienia i docenienia codziennej pracy na rzecz osób najbardziej potrzebujących. Swoje gratulacje i podziękowania złożył także Adam Chodziński, zastępca prezydenta miasta.

więcej
2016-05-24

Gratka dla wszystkich pasjonatów gier wideo, a w szczególności piłkarskiej serii FIFA. Z okazji Dni Miasta 4 czerwca w Parku Radziwiłłowskim zostanie rozegrany wyjątkowy turniej o Puchar Prezydenta Miasta Białej Podlaskiej Dariusza Stefaniuka. W szranki stanie 20 zawodników, którzy jako pierwsi zgłosili chęć udziału w rywalizacji. Najlepszy z nich oprócz nagrody włodarza miasta otrzyma również atrakcyjne nagrody rzeczowe.

więcej
2016-05-24

17-latek działający na co dzień w kole „Migawka” Bialskiego Centrum Kultury, zdobył pierwszą nagrodę w VIII Ogólnopolskim Biennale Plastyczno-Fotograficznym Dzieci i Młodzieży „Przyroda”. W jury konkursu znaleźli się plastycy, fotograficy i naukowcy, a łącznie nadesłano 1547 prac plastycznych i fotograficznych od blisko setki uczestników.

więcej
Miejsca

CUK Ubezpieczenia

Aleja Tysiąclecia 2a

Austeria

Pl. Wolności 12 , Biała Podlaska

Kościół pw. św. Anny

ul. Warszawska 3 , Biała Podlaska

Parking przy ul. Przechodniej

ul. Przechodnia , Biała Podlaska

Petrodom Venna Sp. z o.o.

ul. Sidorska 61 , Biała Podlaska

Apteka "Nasze apteki" (SAS)

ul.Sidorska 2 K , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.