logo
wczytwanie...
Aktualności
2015-11-26

Od kilku dni otwarte są bazy rodzin, które czekają na darczyńców. 21 listopada we wszystkich miastach wojewódzkich, również w Lublinie, odbyły się marsze rozpoczynające ostatnią i najważniejszą...

więcej
2015-11-26

Każdy kto przybył na dzień sztuki do Multicentrum miał okazję przez chwilę obcować ze sztukami plastycznymi. Główną atrakcją dla reszty przybyłych gości był quiz wiedzy o plastyce, który odbył się przy pomocy tablicy multimedialnej.

więcej
2015-11-26

Siedmioletnia Oliwka Rogoźnicka, uczestniczka zajęć pracowni graficznej prowadzonej przez Lillę Wielgan-Michaluk, otrzymała wyróżnienie w postaci zakwalifikowania pracy na wystawę pokonkursową XVIII Międzynarodowego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Zawsze zielono, zawsze niebiesko - Toruń 2015”.

więcej
2015-11-26

Edyta Długosz-Mazur z Lubelskiego Stowarzyszenia Alzheimerowskiego opowiadała bialskim seniorom o kłopotach z pamięcią, które powinny stanowić powód do niepokoju. Prelekcja odbyła się w ramach tegorocznych Bialskich Dni Osoby Starszej, które realizowane są pod hasłem Dojrzała jesień bialskich seniorów.

więcej
2015-11-25

25 listopada rusza kampania 16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet, zainicjowana w 1991 roku. Akcja rozpoczyna się Międzynarodowym Dniem Przeciw Przemocy Wobec Kobiet, a kończy 10 grudnia Międzynarodowym Dniem Praw Człowieka. Wybór tych dat ma na celu podkreślenie faktu, że prawa kobiet są prawami człowieka.

więcej
Miejsca

Plac Wolności

Plac Wolności , Biała Podlaska

PH „GERARD”

ul. Terebelska 49/6 , Biała Podlaska

Prokuratura Rejonowa

ul. Brzeska 20-22 , Biała Podlaska

Auto Myjnia Petrodom

21-500 Biała Podlaska ul. Piaskowa 17

Podlaska Agencja Consultingowa RECTUS - WOC Sp. z o.o.

ul. Warszawska 14 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.