logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-06-27

Ratownik medyczny, celnik, policjant i strażak - najmłodsi mieli okazję poznania pracy mundurowych. W Multicentrum zorganizowano spotkanie „Poznajemy zawody”. Wzięły w nim udział dzieciaki z bialskich przedszkoli nr 3 i 6.

więcej
2016-06-27

Z charyzmatycznym liderem Kubą Kawalcem i resztą ekipy popularnego zespołu rockowego bialczanie bawili się podczas pierwszego dnia wakacji w centrum miasta. Grupa zagrała największe przeboje, a Plac Wolności zapełnił się fanami w różnym wieku. Wcześniej zagrała lubelska formacja Mohipisian z bialczaninem na bębnach.

więcej
2016-06-24

To zapewne jeden z najbardziej radosnych dni dla każdego ucznia, ale też chwila wytchnienia i odpoczynku po trudach całego roku dla nauczycieli. W piątek 24 czerwca w kilkunastu bialskich szkołach zostanie oficjalnie zakończony rok szkolny 2015/2016. Teraz na wszystkich czekają upragnione i wyczekiwane wakacje.

więcej
2016-06-24

W Ośrodku Edukacji Ekologicznej „WODKAN” odbyło się ognisko i dyskoteka dla wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży i ich znajomych. Około 350 osób uczestniczyło we wspólnych zabawach. Kiełbaski, napoje, słodkości, dobra muzyka i profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy - to wszystko towarzyszyło przybyłym gościom.

więcej
2016-06-24

Już tradycyjnie przy okazji zakończenia kolejnego roku szkolnego w urzędzie miasta odbyło się wręczenie nagród prezydenta dla uczniów z największymi osiągnięciami w nauce, ale również zdobywających laury w dziedzinie sportu oraz konkursach i olimpiadach o randze wojewódzkiej i ogólnopolskiej.

więcej
Miejsca

Apteka "Sana"

ul. Terebelska 51 , Biała Podlaska

Punkt Obsługi Pasażera (Centrum)

ul. Narutowicza , Biała Podlaska

Urząd Miasta Biała Podlaska

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3 , Biała Podlaska

Sztukateria Elewacyjna "ORNATUM"

Styrzyniec, ul. Podleśna 10 , Biała Podlaska

Aqua Park

ul. Akademicka 2 , Biała Podlaska

SPECDACH Krzysztof Gałecki

Plac Wojska Polskiego 21 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.