logo
wczytwanie...
Aktualności
2015-12-01

Szkolnictwo techniczne w planowaniu kariery zawodowej – pod takim hasłem w ZSZ nr 2 odbyła się konferencja naukowa, poświęcona w dużej mierze zagadnieniom nowoczesnej szkoły zawodowej. W spotkanie zaangażowali się pracownicy szkoły i uczniowie. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem prezydenta Dariusza Stefaniuka.

więcej
2015-12-01

Koszykarki Orlik-2: Paulina Dominiak, Magdalena Stefaniuk oraz Patrycja Kryszczak otrzymały wyróżnienie podczas 10. edycji rozgrywek Pucharu Nadziei Olimpijskich. Agrody wręczono także trenerom: Rafałowi Wlizło i Wojciechowi Plażukowi.

więcej
2015-12-01

Bialska straż miejska ma nowego zastępcę komendanta. Od 1 grudnia obowiązki te pełni Artur Kozioł. Jak zapewnia świeżo upieczony zastępca szefa, nie zmierza rezygnować z dotychczasowych działań, które rozpoczął. Wszystkie projekty, w tym Bezpieczna Biała, będą kontynuowane, a nawet rozszerzane.

więcej
2015-12-01

Od 1 grudnia kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Na kilku ulicach będą trwały roboty drogowe, stąd ruch w tych miejscach zostanie wstrzymany albo utrudniony. Sprawdźmy gdzie będzie trzeba skorzystać z objazdu.

więcej
2015-12-01

Już po raz czwarty w Białej Podlaskiej odbył się Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy. W sali widowiskowo-konferencyjnej BCK spotkali się wszyscy, którzy zabawą bez dodatkowych używek udowodnili, że w taki sposób też można świetnie spędzić czas. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Dariusz Stefaniuk.

więcej
Miejsca

Korty tenisowe

ul. Akademicka 2 , Biała Podlaska

Salon Optyczny LOOK

ul. Sidorska 2 K , Biała Podlaska

Park Radziwiłłowski

Biała Podlaska

Apteka "Dr MAX" (Kaufland)

al. Jana Pawła II 163 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.