logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-05-24

Gratka dla wszystkich pasjonatów gier wideo, a w szczególności piłkarskiej serii FIFA. Z okazji Dni Miasta 4 czerwca w Parku Radziwiłłowskim zostanie rozegrany wyjątkowy turniej o Puchar Prezydenta Miasta Białej Podlaskiej Dariusza Stefaniuka. W szranki stanie 20 zawodników, którzy jako pierwsi zgłoszą chęć udziału w rywalizacji. Najlepszy z nich oprócz nagrody włodarza miasta otrzyma również atrakcyjne nagrody rzeczowe.

więcej
2016-05-24

17-latek działający na co dzień w kole „Migawka” Bialskiego Centrum Kultury, zdobył pierwszą nagrodę w VIII Ogólnopolskim Biennale Plastyczno-Fotograficznym Dzieci i Młodzieży „Przyroda”. W jury konkursu znaleźli się plastycy, fotograficy i naukowcy, a łącznie nadesłano 1547 prac plastycznych i fotograficznych od blisko setki uczestników.

więcej
2016-05-24

23 maja do urzędu miasta na zaproszenie prezydenta Dariusza Stefaniuka przybyły służby mundurowe, duchowni i władze samorządowe, w związku z przygotowaniami do Światowych Dni Młodzieży. Wśród gości mogliśmy również zauważyć przedstawicieli z diecezji siedleckiej: ks. koordynatora Wojciecha Hackiewicza oraz Joannę Janus.

więcej
2016-05-24

Głośne czytanie dzieciom to realne korzyści dla rozwoju, ale także radość – zarówno dla czytających, jak i słuchających. Tym bardziej gdy odbywa się to w plenerze, na świeżym powietrzu i w naturalnej przestrzeni miasta.

więcej
2016-05-24

Pięćdziesięcioro dzieci z Białej Podlaskiej rozpoczęło w niedzielę 22 maja zajęcia artystyczne w ramach nowego projektu „Rozwiń skrzydła”, realizowanego przez Bialskie Centrum Kultury. Dzieci i ich rodzice zapoznali się z założeniami projektu, następnie odbyły się pierwsze warsztaty teatralne.

więcej
Miejsca

P.W. VIKKING KTS Sp. z o.o. Salon drzwi, okien i bram

al.Solidarności 4 , Biała Podlaska

Apteka "Urtica II"

Parkowa 11 , Biała Podlaska

BOFOS

ul. Reformacja 1-3

FOTOS S.C. ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY

ul. Ciasna 1 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.