logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-07-27

Pielgrzymi są już w Krakowie. Ostatnie chwile w diecezji siedleckiej spędzili w Kodniu na wspólnej modlitwie oraz na koncercie w bialskim Parku Radziwiłłowskim. Na scenie zagrali m.in.: Full Power Spirit, Porozumienie i Mate.O.W piątkowy wieczór już po raz drugi w ciągu ostatnich miesięcy ulicami miasta przeszło Misterium Męki Pańskiej. Pierwsze widowisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców.

więcej
2016-07-22

Dziś zwiedzanie regionu i misterium, jutro kolejne atrakcje. W sobotę na Placu Wolności pielgrzymi wezmą udział w festynie prezentującym lokalną kulturę, a wieczorem udadzą się na świętowanie do Kodnia. Tam spotka się młodzież z całej diecezji na wieczorze ewangelizacyjnym pod hasłem Burzenie Murów.

więcej
2016-07-22

Trwają przygotowania do obchodów 25-lecia IV Liceum Ogólnokształcącego oraz do I Zjazdu Absolwentów, które odbędą się 16 i 17 września. W ramach obchodów przygotowana zostanie wystawa poświęcona Stanisławowi Staszicowi, historii szkoły oraz ekspozycja prac plastycznych absolwentów. Odbędzie się również uroczysta akademia otwierającej obchody oraz koncert absolwentów na Placu Wolności.

więcej
2016-07-22

Schola Cantorum Misericordis Christi pod dyrekcją Piotra Karwowskiego wystąpi 28 lipca podczas uroczystej mszy z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski, sprawowanej przez Ojca Świętego. Chór działający przy parafii Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej otrzymał zaproszenie jako jedyny obok Jasnogórskiego Chóru Chłopięcego. Oba wystąpią z towarzyszeniem jasnogórskiej orkiestry.

więcej
2016-07-21

Blisko 300 zagranicznych pielgrzymów, wolontariusze i zaproszeni goście wzięli udział w oficjalnej miejskiej inauguracji Światowych Dni Młodzieży. W programie wydarzenia usłyszeliśmy hymn Błogosławieni Miłosierni odśpiewany w kilku językach, a delegacje z wszystkich krajów ekspresyjnie powitał ks. Leszek Mućka. Wieczorem młodzież modliła się na siedleckich błoniach podczas Jerychońskich Fanfar. 

więcej
Miejsca

Auto Szyby S.C

ul.Łomaska 118 , Biała Podlaska

Punkt Obsługi Pasażera (Centrum)

ul. Narutowicza , Biała Podlaska

Firma Handlowa „ADA”

ul. Sidorska 2 , Biała Podlaska

Restauracja ANNA

ul. Brzeska 41 , Biała Podlaska

Hotel Pałac Cieleśnica

Cieleśnica 22 , Rokitno

Przychodnia Kolejowa

Kościuszki 16 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.