logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-08-31

Przez cały sierpień obejrzeliśmy czternaście filmów pod chmurką. Ostatni dzień wakacji przynosi zarazem finałowy pokaz. Na zakończenie tegorocznej odsłony inicjatywy prezydenta Dariusza Stefaniuka obejrzymy szaloną komedię w wakacyjnym klimacie. Początek o godzinie 20.00, a na widzów czeka losowanie atrakcyjnych nagród. 

więcej
2016-08-30

1 września, 77 lat po wybuchu II wojny światowej, w mieście odbędą się uroczystości rocznicowe. Obchodom towarzyszyć będą poczty sztandarowe wszystkich służb mundurowych a także bialskich szkół. Już tradycyjnie kwiaty zostaną złożone przy Miejscu Straceń na Placu Wolności.

więcej
2016-08-30

Bialczanie mogą wybierać spośród 51 pomysłów w pierwszej edycji budżetu obywatelskiego. Przypomnijmy, że łącznie na wszystkie wybrane projekty przeznaczono aż 1 mln zł, a głosowanie ruszyło w sobotę 27 sierpnia i potrwa do 16 września. Każdy mieszkaniec będzie mógł oddać głos na dwie propozycje, jednak pod warunkiem, że nie pochodzą one z tego samego obszaru.

więcej
2016-08-30

Stefan Majewski, Marcin Żewłakow, Aleksandar Vukovic i Marek Saganowski – to tylko niektóre z gwiazd piłkarskich, które pojawiłysię na boisku przy ul. Warszawskiej w ramach charytatywnego widowiska pod hasłem Supermecz. Gwiazdy walczyły z reprezentacją miasta o puchar prezydenta Dariusza Stefaniuka.

więcej
2016-08-29

To był największe przedsięwzięcie muzyczne w historii miasta. Na jednej scenie zobaczyliśmy największe gwiazdy ostatniej dekady ubiegłego stulecia: Fun Factory, Dr. Albana czy Rednex, a wszystko z wysmakowaną oprawą, efektownym oświetleniem i perfekcyjnym nagłośnieniem.

więcej
Miejsca

Hotel Delfin

al. Jana Pawła II 11 , Biała Podlaska

Sklep z odzieżą jeansową

ul. Brzeska 28 , Biała Podlaska

Apteka "Dr MAX" (Kaufland)

al. Jana Pawła II 163 , Biała Podlaska

Usługi finansowe: „Kasa Stefczyka”

ul. Brzeska 37 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.