logo
wczytwanie...
Aktualności
2015-10-02

Dariusz Stefaniuk konsekwentnie zabiega o fundusze na największe inwestycje w mieście. Wspólne porozumienie w sprawie starań o budowę wschodniej obwodnicy miasta było dopiero początkiem starań o zwrócenie większej uwagi na zapomniane miasta województwa. Teraz przyszedł czas na konkrety. We współpracy z Zamościem i Chełmem bialski włodarz będzie walczył m.in. o pieniądze na odnowienie ul. Warszawskiej.

więcej
2015-10-02

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przewoźników podpisały porozumienie, które obliguje obie strony do współpracy dostosowanej do realiów współczesnej gospodarki. Chodzi przede wszystkim o uwzględnienie potrzeb regionu, a także zapewnienie odpowiednio wykształconych i młodych pracowników dla transportu drogowego.

więcej
2015-10-02

W ramach Dni Patrona Białej Podlaskiej św. Michała Archanioła tradycyjnie odbyły się Biegi Michałowe. Zmagania odbyły się na Placu Wolności. Mamy dla Was szczegółowe wyniki zawodów. Najlepsi awansowali do zawodów rejonowych, które zorganizuje Adamów (powiat łukowski).

więcej
2015-10-02

Zainaugurowano trzecią edycję Bialskiej Ligi Matematyczne Gimnazjalistów. Uroczystość odbyła się w IV Liceum Ogólnokształcącym.

więcej
2015-10-01

Zespół Pieśni i Tańca „Podlasiacy”, działający na co dzień w Bialskim Centrum Kultury prowadzi nabór na kolejny sezon. Grupa poszukuje chętnych w trzech kategoriach wiekowych. Na zajęcia można zapisywać dzieci od 4 lat.

więcej
Miejsca

Przychodnia Rejonowa nr 4

Parkowa 11 , Biała Podlaska

PH „GERARD”

ul. Terebelska 49/6 , Biała Podlaska

Powiatowy Urząd Pracy

ul. Brzeska 101 , Biała Podlaska

OmegaOffice Salon Meblowy

ul.Sidorska 2 K ( Centrum Handlowe SAS )

Usługi finansowe: „Kasa Stefczyka”

ul. Jatkowa 14 , Biała Podlaska

MAGNOLIA s.c.

ul. Brzeska 103 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.