logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-06-30

Muzeum Południowego Podlasia zaprasza na atrakcyjne warsztaty. Korzystając z wakacyjnej przerwy można podszlifować umiejętności manualne. Zajęcia na ceramice techniką „mokre w mokre” lub dzierganie i szydełkowanie – wybór należy do zainteresowanych ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na obie formy.

więcej
2016-06-30

Koncertem instrumentalnego tria zostanie zainaugurowany tegoroczny cykl wakacyjnych koncertów muzyki poważnej pod hasłem Muzyka u Radziwiłłów. W plenerach miejskiego parku usłyszymy w sumie osiem występów, a wszystko dzięki inicjatywie prezydenta Dariusza Stefaniuka, zapoczątkowanej w ubiegłym roku.

więcej
2016-06-30

Siedem wyjątkowych występów, w niemal każdy piątek wakacji, na żywo w centrum miasta. Wzorem ubiegłego roku Plac Wolności nie będzie zasypiał zbyt wcześnie. Inicjatywa prezydenta Dariusza Stefaniuka ma na celu promocję artystów z Białej Podlaskiej i okolic. Kierownikiem artystycznym przedsięwzięcia jest muzyk i wokalista Janusz Maleńczuk.

więcej
2016-06-30

Na Pomorzu od kilku dni trwają spotkania z przedstawicielami chińskiej delegacji oraz Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W rozmowach bierze udział także prezydent Dariusz Stefaniuk, bo Biała Podlaska może być ważnym miastem dla rozszerzenia polsko-chińskiej współpracy, dzięki wykorzystaniu potencjału lotniska.

więcej
2016-06-29

Dobra informacja dla fanów eurodance z lat 90. Organizatorzy 90 Festival On Tour w Białej Podlaskiej wydłużyli okres sprzedaży tańszych biletów. Jeszcze tylko kilka dni, do 1 lipca, można będzie nabyć je w specjalnej, promocyjnej cenie. Wielkie widowisko muzyczne odbędzie się 27 sierpnia na bialskim lotnisku.

więcej
Miejsca
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.