logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-10-21

W piątek 21 października o godz. 18.30 Multimedialna Biblioteka "Barwna" będzie gościła Jakuba Żulczyka - jednego z najbardziej rozpoznawalnych pisarzy młodego pokolenia o którym ostatnio zrobiło się głośno za sprawą serialu stacji Canal+ "Belfer". To właśnie jego scenariusz stał się podstawą do zrealizowania serii.

więcej
2016-10-21

Konstanty Radziwiił wziął udział w polsko-białoruskim szczycie zdrowia ale jego wizyta była też okazją do zwiedzenia włości radziwiłłowskich, bo minister wywodzi się z zacnego rodu pierwszych właścicieli grodu – jest wnukiem Konstantego Mikołaja Radziwiłła oraz synem Alberta Hieronima Radziwiłła i Anny Marii z Czartoryskich.

więcej
2016-10-19

Już w najbliższy weekend 22 i 23 października w auli bialskiej AWF zagrają gwiazdy muzyki jazzowej. Od 15 lat odbywa się tutaj największy festiwal w tej części kraju, który w tym czasie gościł artystów światowego formatu. Wielkich nazwisk nie zabrakło również w tegorocznej edycji przedsięwzięcia, za którym stoi Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe i pomysłodawca Jarosław Michaluk. Honorowy patronat nad imprezą przyjął prezydent Dariusz Stefaniuk.

więcej
2016-10-18

Kilka tysięcy nowych żaków rozpoczęło rok akademicki w Białej Podlaskiej. Ponad 700 na Akademii Wychowania Fizycznego, blisko 3 tysiące w Państwowej Szkole Wyższej. Obie placówki jak zwykle mają do zaoferowania nowe pomysły, które pieczętują rozwój bialskiej akademickości. Nie inaczej było w tym roku.

więcej
2016-10-18

Na plebanii parafii Chrystusa Miłosiernego odbyła się uroczystość dziękczynna za pomoc przy realizacji Światowych Dni Młodzieży w rejonie Biała Podlaska. W spotkaniu uczestniczył biskup Kazimierz Gurda, prezydent Dariusz Stefaniuk, a także wójtowie, starostowie, proboszczowie i ludzie dobrej woli, którzy wyciągnęli pomocną dłoń do organizatorów przedsięwzięcia.

więcej
Miejsca

Dworzec kolejowy

ul. Stacyjna , Biała Podlaska

Powiatowy Urząd Pracy

ul. Brzeska 101 , Biała Podlaska

Delegatura Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego

ul. Brzeska 41 , Biała Podlaska

Zakład Optyczny

ul. Jatkowa 8 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.