logo
wczytwanie...
Aktualności
2015-11-30

Zakończył się dodatkowy nabór do Akademii Młodych Orłów PZPN. Do grypy dołączy 18 nowych, młodych piłkarzy. Spotkanie organizacyjne w tej sprawie odbędzie się w poniedziałek 30 listopda o godzinie 16.15 w hali Państwowej Szkoły Wyższej.

więcej
2015-11-30

Uczniowie i nauczyciele II LO w Białej Podlaskiej obchodzili święto swojego patrona. Wyjątkowy dzień uczczono krótką akademią i złożeniem kwiatów pod postumentem Emilii Plater. Uroczystość była połączona ze ślubowaniem najmłodszych klas licealnych.

więcej
2015-11-27

Szczypiorniści AZS AWF Biała Podlaska odpadli z rywalizacji w Pucharze Polski. Bialczanie nie byli w stanie sprostać rywalom z Przemyśla, ulegając na własnym parkiecie 24:27. Akademicy kończą rozgrywki na drugim etapie eliminacji.

więcej
2015-11-27

Jedna z najważniejszych obietnic wyborczych prezydenta Dariusza Stefaniuka ujrzała światło dzienne. Mieszkania ze specjalną bonifikatą wykupi w najbliższych dniach kilkadziesiąt rodzin, dla których od wielu lat było to największym marzeniem. Niektórzy z nich zapłacą jedynie 10 proc. z wyceny nieruchomości.

więcej
2015-11-26

Od kilku dni otwarte są bazy rodzin, które czekają na darczyńców. 21 listopada we wszystkich miastach wojewódzkich, również w Lublinie, odbyły się marsze rozpoczynające ostatnią i najważniejszą...

więcej
Miejsca

Austeria

Pl. Wolności 12 , Biała Podlaska

Niepubliczny Punkt Przedszkolny KRAINA UŚMIECHU

al. Jana Pawła II 162 , Biała Podlaska

Hotelik "Eden"

ul. Sidorska 56 B , Biała Podlaska

Apteka "NOVA"

ul.Terebelska 67 , Biała Podlaska

Zespół Klasztorny Poreformacki

ul. Narutowicza 37 , Biała Podlaska

Restauracja ANNA

ul. Brzeska 41 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.