logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-04-28

W sobotę 7 maja zostanie otwarte Przedszkole Piłkarskie Legii Warszawa, jednak kilka dni wcześniej, na bialskiej majówce w Parku Radziwiłłowskim, trenerzy stołecznego klubu poprowadzą bezpłatne zajęcia dla maluchów. Początek po godzinie 14.00. Będzie to znakomita okazja to spotkania ze szkoleniowcami, którzy na co dzień pracują w drużynie lidera polskiej ekstraklasy.

więcej
2016-04-27

Na bialskim lotnisku powstaje pilotażowy odcinek nowego programu motoryzacyjnego, który zostanie zaprezentowany jednej ze stacji telewizyjnych. Czy trafi na antenę? Dowiemy się wkrótce. W zdjęciach wzięli udział prezydenci Dariusz Stefaniuk i Adam Chodziński, prywatnie ogromni fani motocykli.

więcej
2016-04-27

Brzeskie Międzynarodowe Forum Kontaktów Biznesowych to nowa inicjatywa władz przygranicznego rejonu. W wydarzeniu tym uczestniczyła delegacja Białej Podlaskiej na czele z zastępcą prezydenta Adamem Chodzińskim.

więcej
2016-04-27

Wkrótce rozpocznie się nabór do Akademii Młodych Orłów na rok szkolny 2016/2017. Dni Talentu dotyczą wszystkich dzieci, również obecnie trenujących. AMO to nowatorski pomysł Polskiego Związku Piłki Nożnej na szkolenie młodzieży. To bardzo prestiżowe przedsięwzięcie, o które zabiegał samorząd Białej Podlaskiej.

więcej
2016-04-27

Za nami kolejne zmagania szkół. Tym razem rywalizowano w piłce nożnej i lekkiej atletyce. W finale rejonu w gimnazjalnej piłce nożnej chłopców – nasz reprezentant Publiczne Gimnazjum nr 4 wywalczyło miejsce na najniższym stopniu podium. W ramach czwórboju szkół podstawowych wśród dziewcząt najlepsze okazały się uczennice SP nr 3, wśród chłopców SP 9.

więcej
Miejsca

Przedszkole Samorządowe nr 17

ul. Zygmunta Starego 4 , Biała Podlaska

Pub Wenecja

al. Jana Pawła II 11, Biała Podlaska

Usługi Hotelowe "Odys-Bis"

ul. Orzechowa 1 , Biała Podlaska

Heljos Sp. z o.o.

ul. Brzeska 172

Biuro Obsługi Nieruchomosci Zalewscy

ul. Księcia Witolda 19/15 , Biała Podlaska

Cukiernia Społem

ul. Brzeska 16 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.