logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-09-24

Aż 51 pomysłów mieszkańców poddano pod głosowanie w debiutanckiej odsłonie inicjatywy Dariusza Stefaniuka. Przykład innych miast pokazał, że pierwsze edycje takich przedsięwzięć nie cieszą się dużym zainteresowaniem. Bialczanie jednak nie zawiedli! Głosowali przez internet i w sposób tradycyjny w wyznaczonych miejscach. Do wyboru siedmiu najciekawszych pomysłów zaangażowało się blisko 11 tys. mieszkańców.

więcej
2016-09-23

Projekt włączenia powojskowych terenów do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przedstawiła bialskiej Radzie Gospodarczej osobiście prezes Aleksandra Janowska na spotkaniu w Białej Podlaskiej. Bialscy przedsiębiorcy zapoznali się z zasadami działalności strefy i łączącymi się z nią profitami.

więcej
2016-09-23

W bialskim magistracie odbyło się spotkanie podsumowujące i jednocześnie zapowiadające kolejną kwestę na bialskim cmentarzu. Prezes Koła Bialczan i przewodniczący honorowego komitetu opieki nad cmentarzem prezydent Dariusz Stefaniuk wyróżnili kilkuset kwestujących podczas ubiegłorocznej zbiórki, podczas której udało się zebrać blisko 30 tys. zł.

więcej
2016-09-22

Spełniasz się w kulturze? Masz ciekawe pomysły? Możemy to docenić i pomóc je zrealizować! Prezydent Białej Podlaskiej Dariusz Stefaniuk po raz kolejny ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendiów osobom zajmującym się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury w 2016 roku.

więcej
2016-09-22

W sobotę 24 września układana będzie górna warstwa nawierzchni bitumicznej. Z tego powodu z ruchu pojazdów zostanie wyłączony odcinek od skrzyżowania z Aleją Jana Pawła II do skrzyżowania z ulicą Jana III Sobieskiego. Zakaz wjazdu nie będzie dotyczył mieszkańców przyległych posesji.

więcej
Miejsca

TOMO - Partner Karcher

al. Jana Pawła II 6 , Biała Podlaska

Firma animacyjna HOP SA SA

ul. Mikołaja Reja 4/10 , Biała Podlaska

NATURHOUSE

Pl. Rubina 11-14 lok 3

Apteka "Brzeska"

ul.Brzeska 37 , Biała Podlaska

„Społem”Powszechna Spółdzielnia Spożywców

ul. Podleśna 48 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.