logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-09-27

Sprawa stołówki przy bialskim Zespole Szkół od kilku tygodni budzi gorące emocje. Wszystko przez rozbieżność interesów firmy Diana i postanowień przetargu, zgodnie z którymi lokal w szkole powinna przejąć firma Triomix. To właśnie jej oferta okazała się bardziej atrakcyjna w wyniku przeprowadzonej licytacji.

więcej
2016-09-27

Pierwsze zwycięstwo AZS AWF Biała Podlaska stało się faktem. Piłkarze ręczni pokonali wicelidera rozgrywek Olimpię Medex Piekary Śląskie 34:26. Najwięcej bramek dla akademików rzucił Hubert Skuciński - 8.

więcej
2016-09-27

16 września w BCK Klubie Kultury „Eureka” odbył się wernisaż malarstwa bialskiego artysty Marka Jędrycha. Autor od wielu lat znany jest nie tylko ze swojej działalności artystycznej ale również z pracy w Galerii Podlaskiej. Ekspozycję bialczanina można oglądać w Eurece do 13 października.

więcej
2016-09-26

Bialskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza bialskich przedsiębiorców do skorzystania z bezpłatnego doradztwa podatkowego. Cykliczne dyżury będą realizowane w porozumieniu z lubelskim oddziałem Krajowej Izby Doradców Podatkowych. W ramach współpracy odbędą się również seminaria dla osób prowadzących własny biznes.

więcej
2016-09-26

Prezydent Dariusz Stefaniuk oraz Witold Słowik, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, zapraszają na konsultacje społeczne w sprawie projektu „Strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju”. Spotkanie z ministrem odbędzie się w czwartek 29 września o godz. 15.00 w sali 238 urzędu miasta w Białej Podlaskiej.

więcej
Miejsca

Autosfera Sp. z o.o. Oddział Styrzyniec

Sadowa 2, Styrzyniec, 21-500 Biała Podlaska

Strefa Gospodarcza SOLIDARNOŚCI

al. Solidarności , Biała Podlaska

Cukiernia Społem

ul. Brzeska 16 , Biała Podlaska

Apteka "CENTURIA"

Plac Wolności 26 , Biała Podlaska

Anza Sp. z o.o.

ul. Narutowicza 51 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.