logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-07-01

Już po raz dziesiąty odbył się Nadbużański Integracyjny Festiwal Muzyczny. Na Kodeńskiej Kalwarii pojawili się soliści oraz zespoły wokalne, taneczne i instrumentalne, funkcjonujące w placówkach z działalnością na rzecz niepełnosprawnych w naszym województwie. Na scenie pojawił się także gościnnie popularny wokalista i muzyk Janusz Maleńczuk, którego występ uświetnił jubileuszową edycję wydarzenia.

więcej
2016-07-01

Siedem wyjątkowych występów, w niemal każdy piątek wakacji, na żywo w centrum miasta. Wzorem ubiegłego roku Plac Wolności nie będzie zasypiał zbyt wcześnie. Inicjatywa prezydenta Dariusza Stefaniuka ma na celu promocję artystów z Białej Podlaskiej i okolic. Kierownikiem artystycznym przedsięwzięcia jest muzyk i wokalista Janusz Maleńczuk.

więcej
2016-07-01

Koncertem instrumentalnego tria zostanie zainaugurowany tegoroczny cykl wakacyjnych koncertów muzyki poważnej pod hasłem Muzyka u Radziwiłłów. W plenerach miejskiego parku usłyszymy w sumie osiem występów, a wszystko dzięki inicjatywie prezydenta Dariusza Stefaniuka, zapoczątkowanej w ubiegłym roku.

więcej
2016-07-01

W Muzeum Południowego Podlasia oficjalnie zainaugurowano 6. edycję LandArt Festival z międzynarodową obsadą artystów. O najważniejszych celach przedsięwzięcia opowiadał organizator Jarosław Koziara oraz Michał Romanowski w imieniu prezydenta Białej Podlaskiej, która już po raz drugi z rzędu angażuje się w promocję wydarzenia.

więcej
2016-07-01

Od 1 lipca do odwołania Białorusini zawiesza ruch w przejściu granicznym Sławatycze - Domaczewo. Powodem jest bardzo zły stan mostu Przejście będzie nieczynne do czasu zakończenia remontu.

więcej
Miejsca

CUK Ubezpieczenia

Aleja Tysiąclecia 2a

"Adventure design" Salon dekoracji i wystroju wnętrz

ul. Moniuszki 28, 21-500 Biała Podlaska

Urząd Pocztowy nr 1

Plac Wolności 9 , Biała Podlaska

Przychodnia Kolejowa

Kościuszki 16 , Biała Podlaska

Jaskinia Solna Solandia

ul. Terebelska 116 , Biała Podlaska

Magistrat

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.