logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-05-27

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa to jedno z najważniejszych świąt w tradycji katolickiej. Przy tej okazji wierni wspominają Ostatnią Wieczerzę i Przeistoczenie chleba i wina w Ciało i Krew. Świętowano również w każdej bialskiej parafii podczas mszy świętych oraz tradycyjnych procesji.

więcej
2016-05-25

W każdej kategorii wiekowej chłopcy i dziewczęta z bialskich szkół w ubiegłym sezonie znaleźli się przynajmniej na podium. Trzy drużyny: chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 9, dziewczęta z Publicznego Gimnazjum nr 2 oraz dziewczęta z IV LO, wywalczyły pierwsze miejsca w finałach wojewódzkich. W urzędzie miasta podsumowano koszykarski sezon.

więcej
2016-05-25

W ramach edukacji konsumenckiej Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie rozpoczął kampanię, skierowaną do dzieci w wieku szkolnym. Akcja pod hasłem „Mój smartfon, mój mały świat. Klikam z głową” ma na celu uświadomienie najmłodszych o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą używanie telefonów komórkowych połączonych z siecią.

więcej
2016-05-25

„Żołnierze Wyklęci – Prawdziwi Patrioci – wzór do naśladowania” – pod takim hasłem zorganizowano konkurs literacko-plastyczny, którego celem było odkrywanie prawdziwej historii Polski, upowszechnianie wiedzy historycznej, regionalnej oraz kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych wśród dzieci i młodzieży.

więcej
2016-05-25

22 maja blisko 400 osób wzięło udział w uroczystej gali z okazji 25-lecia istnienia Caritas Diecezji Siedleckiej. Był to moment symbolicznego podsumowania dorobku kościelno-charytatywnej organizacji, czas na wspomnienia i docenienia codziennej pracy na rzecz osób najbardziej potrzebujących. Swoje gratulacje i podziękowania złożył także Adam Chodziński, zastępca prezydenta miasta.

więcej
Miejsca

Salon Sportowo-rowerowy Intisport

Plac Szkolny Dwór 26 , Biała Podlaska

NATURHOUSE

Pl. Rubina 11-14 lok 3

Przedszkole Samorządowe nr 7

ul. Waryńskiego 1 , Biała Podlaska

Sąd Rejonowy

ul. Brzeska 20-22 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.