logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-05-02

W sali widowiskowo-konferencyjnej BCK odbyły się obchody Światowego Dnia Inwalidy i Osoby Niepełnosprawnej. Inicjatywa utworzenia tego dnia sięga roku 1956, gdzie w kopalni węgla kamiennego w Belgii w wyniku katastrofy zginęło 262 górników, pochodzących z 12 krajów , a duża część z nich została inwalidami. Uroczystościom patronował prezydent Dariusz Stefaniuk.

więcej
2016-05-02

W parafii Wniebowzięcia NMP odbył się koncert z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski. W dolnym kościele zaprezentowali się soliści: Magdalena Tunkiewicz oraz Wojciech Bardowski. Artyści zaśpiewali w towarzystwie narracji Wojciecha Gąssowskiego oraz instrumentalistów: Krzysztofa Jaszczaka, Mirosława Romejko oraz Mateusza Zaziębło.

więcej
2016-05-02

W siedzibie oddziału Głównej Biblioteki Lekarskiej można oglądać wystawę zatytułowaną „Pielęgniarki w habitach”. Na kilkudziesięciu planszach umieszczono informacje na temat żeńskich zgromadzeń zakonnych, zajmujących się posługą chorym. Ekspozycja została przygotowana przez zespół GBL pod kierunkiem dr. Wojciecha Giermaziaka, dyrektora placówki.

więcej
2016-05-02

Bialski GPS na edukację i zawód – pod takim hasłem odbyły się targi edukacyjne w Białej Podlaskiej. Wydarzenie zorganizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną objął honorowym patronatem prezydent Dariusz Stefaniuk. Adresatami projektu byli uczniowie ostatnich klas szkół gimnazjalnych z miasta i powiatu bialskiego.

więcej
2016-05-02

W Muzeum Południowego Podlasia otwarto wystawę poświęconą Grodom Czerwieńskim. Ekspozycja przygotowana z okazji 1050-lecia Chrztu Polski gromadzi zabytkowe przedmioty z okresu między X a XIV wiekiem, odnalezione podczas badań wykopaliskowych w Czermnie.

więcej
Miejsca

Pasmanteria

ul. Sidorska 2 K , Biała Podlaska

Klub Fitness FORMA Centrum Odchudzania FORMA

ul. Łomaska 20 , Biała Podlaska

Strefa Gospodarcza LOTNISKO

Lotnisko , Biała Podlaska

Aqua Park

ul. Akademicka 2 , Biała Podlaska

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5/7 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.