logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-10-25

Z okazji święta Wszystkich Świętych oraz Dnia Zadusznego bialski MZK przygotował specjalne zmiany w kursowaniu niektórych linii autobusowych, aby wszyscy zainteresowani mieli możliwość odwiedzenia grobów bliskich. Od 29 października do 2 listopada zmieni się także nieznacznie organizacja ruchu w obrębie cmentarza przy ul. Janowskiej. Szczegóły w tekście.

więcej
2016-10-25

Od 21 do 23 października w Bełchatowie odbyły się mistrzostwa Europy w tańcu nowoczesnym, zorganizowane przez World Dance Union i Polski Związek Nowoczesnego Tańca Sportowego. Wśród uczestników startowali reprezentanci pięciu krajów: Polski, Ukrainy, Rosji, Słowacji i Węgier. Na scenie zaprezentowała się m.in. Bialska Szkoła Tańca Kontra, która przywiozła liczne nagrody.

więcej
2016-10-25

Od 20 do 23 października w Biłgoraju trwały mistrzostwa Polski młodziczek i młodzików do lat 15 w podnoszeniu ciężarów, w których uczestniczyło 259 zawodniczek i zawodników z całego kraju. Nasze miasto reprezentowali sztangiści KS AZS AWF Biała Podlaska: Jakub Stafijowski, Bartosz Szyszko oraz Jan Szudejko, którzy wrócili z imprezy z medalami i rekordami życiowymi.

więcej
2016-10-24

Już po raz 15. na jednej scenie w auli bialskiej AWF zaprezentowały się wielkie nazwiska muzyki jazzowej. Z okazji jubileuszu powodów do zachwytów było jeszcze więcej, niż zwykle. Oprócz świetnego repertuaru zobaczyliśmy na własne oczy doskonały dorobek festiwalu: na dwóch ekspozycjach umieszczono wspomnieniowe fotografie i plakaty z dotychczasowych edycji imprezy.

więcej
2016-10-21

Konstanty Radziwiił wziął udział w polsko-białoruskim szczycie zdrowia ale jego wizyta była też okazją do zwiedzenia włości radziwiłłowskich, bo minister wywodzi się z zacnego rodu pierwszych właścicieli grodu – jest wnukiem Konstantego Mikołaja Radziwiłła oraz synem Alberta Hieronima Radziwiłła i Anny Marii z Czartoryskich.

więcej
Miejsca

Centrum Zarządzania Kryzysowego

ul. Al. Tysiąclecia 22 , Biała Podlaska

Straż Miejska

Al. 1000-lecia 22 , Biała Podlaska

Świat Zabawek

ul. Warszawska 4/4 , Biała Podlaska

Kościół św. Michała Archanioła

Woskrzenice Duże , Biała Podlaska

Placówka Straży Granicznej

ul. Dokudowska 19 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.