logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-08-29

Stefan Majewski, Marcin Żewłakow, Aleksandar Vukovic i Marek Saganowski – to tylko niektóre z gwiazd piłkarskich, które pojawią się na boisku przy ul. Warszawskiej w ramach charytatywnego widowiska pod hasłem Supermecz. Gwiazdy powalczą z reprezentacją miasta o puchar prezydenta Dariusza Stefaniuka. Początek o godzinie 18.00.

więcej
2016-08-29

To był największe przedsięwzięcie muzyczne w historii miasta. Na jednej scenie zobaczyliśmy największe gwiazdy ostatniej dekady ubiegłego stulecia: Fun Factory, Dr. Albana czy Rednex, a wszystko z wysmakowaną oprawą, efektownym oświetleniem i perfekcyjnym nagłośnieniem.

więcej
2016-08-29

Przed nami jeszcze trzy ostatnie pokazy w ramach tegorocznej inicjatywy prezydenta Dariusza Stefaniuka. W Kinie Letnim bialczanie zobaczą kultowego Misia Barei, Granice miłości z brawurową obsadą oraz błyskotliwą komedię Królowie lata. Początek wszystkich pokazów po godz. 20.00 a na uczestników seansów będą czekały atrakcyjne nagrody i miejskie gadżety. 

więcej
2016-08-24

Trwa budowa ronda przy ul. Janowskiej, połączonego z nową nawierzchnią na ulicy Armii Krajowej. W związku z tym wprowadzono kolejny etap czasowej organizacji ruchu, który będzie obowiązywał od 24 sierpnia do 15 października. Całkowicie wyłączony z ruchu pojazdów i pieszych zostanie odcinek ul. Okopowej, za to będziemy mogli przejechać już nowym rondem, ale póki co w jednym kierunku.

więcej
2016-08-22

Już po raz ostatni w centrum miasta wybrzmiał piątkowy koncert. Przez całe wakacje mieszkańcy mogli ekscytować się występami zespołów i wokalistów z miasta i regionu. Inicjatywa prezydenta Dariusza Stefaniuka miała tego lata swój godny finał. Na scenie zobaczyliśmy muzyczną legendę, dawno niesłyszaną grupę Gutter Sirens, która zagrała utwory z najnowszej płyty. 

więcej
Miejsca

Zakład Fotograficzny

Plac Wolności 10 , Biała Podlaska

AUTOPROKAT

ul. Stacyjna 12 , Biała Podlaska

Firma animacyjna HOP SA SA

ul. Mikołaja Reja 4/10 , Biała Podlaska

Sklep z firanami 'SALINA'

ul. Janowska 11L , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.