logo
wczytwanie...
Aktualności
2015-09-03

W najbliższą sobotę po raz kolejny odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tym razem przeczytamy „Lalkę” Bolesława Prusa. Tradycyjnie do wydarzenia włącza się Biała Podlaska. Z tej okazji w Parku Radziwiłłowskim jedną z najważniejszych polski lektur przypomni m.in. prezydent Dariusz Stefaniuk.

więcej
2015-09-03

Xu Min Sheng oraz jego żona Czi Je wraz z dziećmi gościli u zastępcy prezydenta Michała Litwiniuka. Oboje są artystami, specjalizującymi się w plecionkarstwie, ale nie jest to ich główne źródło dochodu. Ich wizyta to pokłosie udziału Fundacji Kreacja Magia Rąk w Światowym Festiwalu Wikliny i Plecionkarstwa.

więcej
2015-09-03

3 września o godz. 18.00 zapraszamy do Barwnej na spotkanie autorskie z Jackiem Dehnelem - jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najwyżej cenionych polskich pisarzy i poetów młodego pokolenia. Autor otrzymał m. in. Nagrodę Fundacji im. Kościelskich, czterokrotnie był nominowany do Nagrody Literackiej Nike, również w tym roku. Jest także laureatem tytułu Ambasador Polszczyzny.

więcej
2015-09-02

Przy miejscu straceń na Placu Wolności oraz na cmentarzu parafialnym obchodzono 76. rocznicę wybuchu II wojny światowej. W przemówieniu prezydent Dariusz Stefaniuk przypomniał o znaczeniu wojny, o milionach ofiar oraz o heroicznej walce Polaków.

więcej
2015-09-02

Zabrzmiał pierwszy dzwonek. Blisko 11 tys. uczniów oraz ponad tysiąc nauczycieli rozpoczęło nowy rok szkolny. Miejskie uroczystości odbyły się w Szkole Podstawowej nr 2. Zakończyły się inwestycje w szkołach.

więcej
Miejsca

Sklep Zoologiczny ŻAKO

al. Jana Pawła II 128 , Biała Podlaska

Bricoman Biała Podlaska

ul. Jana III Sobieskiego 7 , Biała Podlaska

Austeria

Pl. Wolności 12 , Biała Podlaska

Usługi finansowe: „Kasa Stefczyka”

ul. Jatkowa 14 , Biała Podlaska

Podlaska Agencja Consultingowa RECTUS - WOC Sp. z o.o.

ul. Warszawska 14 , Biała Podlaska

Bar Kaśka

ul. Brzeska 14 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.