logo
wczytwanie...
Aktualności
2017-05-26

Na bialskim lotnisku dzieje się coraz więcej. Od maja do firmy BB Aero, która wcześniej prowadziła tutaj szkolenia, dołączył Aeroklub PLL LOT. Dzięki temu możliwe stało się odpowiednie wykorzystanie potencjału lotniska. Jednak taka sytuacja wiąże się również z zapewnieniem odpowiednich warunków bezpieczeństwa, do których powinni dostosować się mieszkańcy Białej Podlaskiej w trosce o własne zdrowie.

więcej
2017-05-26

13-letni Bartek Peszuk zaśpiewa na krakowskim rynku w duecie z Kasią Cerekwicką. Występ będzie transmitowany na żywo w niedzielę 4 czerwca w TVP 2. Bialczanin znalazł się w ścisłym gronie 12 wokalistów z całej Polski, wyłonionych spośród 219 zgłoszeń Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Na co dzień pracuje z instruktorem śpiewu Ireneuszem Parafiniukiem w Klubie Kultury "Piast" Bialskiego Centrum Kultury.

więcej
2017-05-26

Zespół „Chłopcy z Wrzosa” działający w Klubie Kultury „Piast” Bialskiego Centrum Kultury wywalczył trzecie miejsce w Regionalnym Festiwalu Twórczości Artystycznej Seniorów „Wiecznie Młodzi”. Bialski zespół rywalizował w Siedlcach z dwudziestoma zespołami z całej Polski.

więcej
2017-05-26

W oficynie zachodniej otworzono ekspozycję portretów rodu Radziwiłłów. Eksponaty pochodzą z kolekcji księcia Macieja Radziwiłła, który osobiście wziął udział w wernisażu. Oficjalne otwarcie wystawy nastąpi w sobotę podczas tegorocznej Nocy Muzeów.

więcej
2017-05-25

23 maja był wyjątkowym dniem dla uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 3. Tego dnia bialska placówka obchodziła święto patronki - Marii Konopnickiej. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele władz miasta i duchowieństwa, wręczono także nagrody laureatom konkursów.

więcej
Miejsca

EcoDay Sp. z o.o.

21-500 Biała Podlaska, ul. Sidorska 2a; 08-110 Siedlce, ul. Warszawska 30

Cmentarz unicki

Biała Podlaska

Urząd Stanu Cywilnego

ul. Janowska 27-29 , Biała Podlaska

Korty tenisowe

ul. Akademicka 2 , Biała Podlaska

Prokuratura Rejonowa

ul. Brzeska 20-22 , Biała Podlaska

McDonald's

Jana III Sobieskiego 13 21-500 Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.