logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-02-05

Absolwenci ZSZ nr 1 odnieśli duży sukces w konkursie Technik Absolwent 2015, organizowanym przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich pod patronatem Ministra Edukacji . Uczniowie Ekonomika wywalczyli wysokie lokaty w IX edycji tej rywalizacji.

więcej
2016-02-05

Prezydent podsuwa bialskich klubom pomysł połączenia, który powinien poskutkować zwiększeniem atrakcyjności meczów piłkarskich w mieście, a przy tym nie odbije się negatywnie na finansach któregokolwiek z nich. Dodatkowym atutem tego rozwiązania ma być podniesienie jakości szkolenia drużyn, dzięki maksymalnemu wykorzystaniu ich potencjału.

więcej
2016-02-05

W głównym holu Bialskiego Centrum Kultury trwają intensywne prace remontowe. Niedługo miejska instytucja zyska nowy, atrakcyjny wygląd. Na odmalowanych ścianach pojawią się nie tylko rysunki dawnej Białej, ale również ekrany multimedialne, na których będzie prezentowana aktualna oferta kulturalna i artystyczna miasta. Z niecierpliwością czekamy na efekt końcowy.

więcej
2016-02-05

Po raz kolejny Caritas Diecezji Siedleckiej zaprosił na bal karnawałowy. W 14. edycji przedsięwzięcia uczestniczyło blisko 500 osób, a w imprezie wzięli udział podopieczni z 19 placówek z województwa lubelskiego i mazowieckiego. Osobom niepełnosprawnym towarzyszyli m.in. biskup pomocniczy Piotr Sawczuk oraz prezydent Dariusz Stefaniuk.

więcej
2016-02-04

Ekonomia, handel, logistyka, spedycja czy gastronomia – w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 zaroiło się od stoisk, promujących ciekawe zawody. To już tradycyjne przedsięwzięcie, które ma na celu przybliżyć gimnazjalistom ofertę bialskiej szkoły. Tegoroczną edycję wydarzenia odwiedziło ok. 500 uczniów z miasta i okolic.

więcej
Miejsca

Petrodom Venna Sp. z o.o.

ul. Sidorska 61 , Biała Podlaska

Auto Szyby S.C

ul.Łomaska 118 , Biała Podlaska

Sklep z firanami 'SALINA'

ul. Janowska 11L , Biała Podlaska

Restauracja ANNA

ul. Brzeska 41 , Biała Podlaska

Przedszkole Samorządowe nr 10

ul. Nowa 20/24 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.