logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-04-29

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się majowy weekend w Białej Podlaskiej. Oficjalne uroczystości rocznicowe zostaną połączone z wyjątkową ofertą dla całych rodzin. Będziemy świętowali nie tylko 225. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, ale również po raz pierwszy urodziny Bogusława Kaczyńskiego. Jednak ciekawych wydarzeń nie zabraknie przez wszystkie trzy dni długiego weekendu.

więcej
2016-04-28

W sobotę 7 maja zostanie otwarte Przedszkole Piłkarskie Legii Warszawa, jednak kilka dni wcześniej, na bialskiej majówce w Parku Radziwiłłowskim, trenerzy stołecznego klubu poprowadzą bezpłatne zajęcia dla maluchów. Początek po godzinie 14.00. Będzie to znakomita okazja to spotkania ze szkoleniowcami, którzy na co dzień pracują w drużynie lidera polskiej ekstraklasy.

więcej
2016-04-27

Na bialskim lotnisku powstaje pilotażowy odcinek nowego programu motoryzacyjnego, który zostanie zaprezentowany jednej ze stacji telewizyjnych. Czy trafi na antenę? Dowiemy się wkrótce. W zdjęciach wzięli udział prezydenci Dariusz Stefaniuk i Adam Chodziński, prywatnie ogromni fani motocykli.

więcej
2016-04-27

Brzeskie Międzynarodowe Forum Kontaktów Biznesowych to nowa inicjatywa władz przygranicznego rejonu. W wydarzeniu tym uczestniczyła delegacja Białej Podlaskiej na czele z zastępcą prezydenta Adamem Chodzińskim.

więcej
2016-04-27

Wkrótce rozpocznie się nabór do Akademii Młodych Orłów na rok szkolny 2016/2017. Dni Talentu dotyczą wszystkich dzieci, również obecnie trenujących. AMO to nowatorski pomysł Polskiego Związku Piłki Nożnej na szkolenie młodzieży. To bardzo prestiżowe przedsięwzięcie, o które zabiegał samorząd Białej Podlaskiej.

więcej
Miejsca

Sklep z odzieżą jeansową

ul. Brzeska 28 , Biała Podlaska

Aqua Park

ul. Akademicka 2 , Biała Podlaska

Stacja paliw Petrodom

ul. Piaskowa 47 , Biała Podlaska

PC KOMPUTER

Biała Podlaska, ul. Brzeska 17

Auto Szyby S.C

ul.Łomaska 118 , Biała Podlaska

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II

ul. Sidorska 95/97 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.