logo
wczytwanie...
Aktualności
2015-09-03

Lato, wakacyjne szaleństwa i wylegiwanie się na słońcu, spacery, pływanie w jeziorze i mnóstwo zabaw integracyjnych - to przepis na udany, wakacyjny wypoczynek. Te i inne atrakcje czekały na podopiecznych placówek wsparcia dziennego z naszego miasta, podczas kolonii na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim.

więcej
2015-09-03

Zakończył się plebiscyt Terra Flower Power na najpiękniej ukwiecone polskie miasto. W tegorocznych zmaganiach konkursowych udział wzięło 97 miejscowości, w tym Biała Podlaska, która uplasowała się na wysokiej 8. pozycji. To awans w stosunku do ubiegłego roku o siedem oczek.

więcej
2015-09-03

W najbliższą sobotę po raz kolejny odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tym razem przeczytamy „Lalkę” Bolesława Prusa. Tradycyjnie do wydarzenia włącza się Biała Podlaska. Z tej okazji w Parku Radziwiłłowskim jedną z najważniejszych polski lektur przypomni m.in. prezydent Dariusz Stefaniuk.

więcej
2015-09-03

Xu Min Sheng oraz jego żona Czi Je wraz z dziećmi gościli u zastępcy prezydenta Michała Litwiniuka. Oboje są artystami, specjalizującymi się w plecionkarstwie, ale nie jest to ich główne źródło dochodu. Ich wizyta to pokłosie udziału Fundacji Kreacja Magia Rąk w Światowym Festiwalu Wikliny i Plecionkarstwa.

więcej
2015-09-03

3 września o godz. 18.00 zapraszamy do Barwnej na spotkanie autorskie z Jackiem Dehnelem - jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najwyżej cenionych polskich pisarzy i poetów młodego pokolenia. Autor otrzymał m. in. Nagrodę Fundacji im. Kościelskich, czterokrotnie był nominowany do Nagrody Literackiej Nike, również w tym roku. Jest także laureatem tytułu Ambasador Polszczyzny.

więcej
Miejsca

Dworzec Kolejowy

ul. Stacyjna 1 , Biała Podlaska

J.K.TEL Telefony Komórkowe

ul. Brzeska 17 , Biała Podlaska

Apteka "Urtica II"

Parkowa 11 , Biała Podlaska

Drogerie Polskie

ul. Sidorska 2 K , Biała Podlaska

ARTPOL okna

ul. Moniuszki 33 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.