logo
wczytwanie...
Aktualności
2015-11-25

25 listopada rusza kampania 16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet, zainicjowana w 1991 roku. Akcja rozpoczyna się Międzynarodowym Dniem Przeciw Przemocy Wobec Kobiet, a kończy 10 grudnia Międzynarodowym Dniem Praw Człowieka. Wybór tych dat ma na celu podkreślenie faktu, że prawa kobiet są prawami człowieka.

więcej
2015-11-25

Zbliża się szósta edycja Bialskiej Ligi Szachowej. Zmagania to wspaniałą rywalizacja sportowa wśród młodzieży i dzieci ze szkół. W ramach rozgrywek zaplanowano pięć turniejów: w Białej Podlaskiej, Międzyrzecu, Łomazach, Terespolu i Konstantynowie.

więcej
2015-11-24

Od 9 grudnia w centrum będzie trwał Jarmark Bożonarodzeniowy. Nie zabraknie dobrej muzyki, św. Mikołaja i smacznych przekąsek. Na stoiskach z regionalnymi potrawami zakupimy miody, wędliny i sery. Będą także atrakcje dodatkowe: gwiazdkowa poczta, pokaz rzeźbienia w lodzie i przejażdżki bryczką. Na Placu Wolności będzie ciekawie i świątecznie aż do 22 grudnia.

więcej
2015-11-24

15 listopada chór parafii Chrystusa Miłosiernego z Białej Podlaskiej Schola Cantorum Misericordis Christi pod dyrekcją dr. Piotra Karwowskiego występował w jednej z najlepszych sal koncertowych w Europie - sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

więcej
2015-11-24

W mieście podsumowano współzawodnictwo sportowe minionego roku szkolnego. Prezydent Dariusz Stefaniuk miał okazję nagrodzić najlepsze szkoły, dyrektorów i nauczycieli, a przede wszystkim uczniów, którzy najlepiej zaprezentowali się w sportowej rywalizacji.

więcej
Miejsca

McDonald's

Jana III Sobieskiego 13 21-500 Biała Podlaska

Apteka "Dbam o zdrowie"

ul.Kościuszki 5 , Biała Podlaska

Pomnik na planie samolotu

Woroniec , Biała Podlaska

Apteka "MEDICA"

ul.Terebelska 57-65 , Biała Podlaska

Apteka Centrum

ul. Narutowicza 35 B , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.