logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-07-01

Siedem wyjątkowych występów, w niemal każdy piątek wakacji, na żywo w centrum miasta. Wzorem ubiegłego roku Plac Wolności nie będzie zasypiał zbyt wcześnie. Inicjatywa prezydenta Dariusza Stefaniuka ma na celu promocję artystów z Białej Podlaskiej i okolic. Kierownikiem artystycznym przedsięwzięcia jest muzyk i wokalista Janusz Maleńczuk.

więcej
2016-07-01

Koncertem instrumentalnego tria zostanie zainaugurowany tegoroczny cykl wakacyjnych koncertów muzyki poważnej pod hasłem Muzyka u Radziwiłłów. W plenerach miejskiego parku usłyszymy w sumie osiem występów, a wszystko dzięki inicjatywie prezydenta Dariusza Stefaniuka, zapoczątkowanej w ubiegłym roku.

więcej
2016-07-01

W Muzeum Południowego Podlasia oficjalnie zainaugurowano 6. edycję LandArt Festival z międzynarodową obsadą artystów. O najważniejszych celach przedsięwzięcia opowiadał organizator Jarosław Koziara oraz Michał Romanowski w imieniu prezydenta Białej Podlaskiej, która już po raz drugi z rzędu angażuje się w promocję wydarzenia.

więcej
2016-07-01

Od 1 lipca do odwołania Białorusini zawiesza ruch w przejściu granicznym Sławatycze - Domaczewo. Powodem jest bardzo zły stan mostu Przejście będzie nieczynne do czasu zakończenia remontu.

więcej
2016-07-01

Rok 2016 został ogłoszony Rokiem Henryka Sienkiewicza. W jubileuszowe obchody włącza się wiele środowisk. Do tego grona dołączyły również zuchy i harcerze z Białej Podlaskiej, Janowa Podlaskiego i Konstantynowa , którzy wakacje rozpoczęli na zlocie Hufca ZHP Łuków w Woli Okrzejskiej. Na terenie muzealnego parku od 24 do 27 czerwca rozstawili namioty i uczestniczyli zajęciach pod hasłem „Sienkiewiczowska Sarmacja”.

więcej
Miejsca

Apteka "Bardzo tania apteka"

ul.Orzechowa 32 , Biała Podlaska

Izba Celna

ul. Celników Polskich 21 , Biała Podlaska

Apteka Krystyna Daniluk

ul.Sidorska 59 B , Biała Podlaska

Kościół pw. MB Anielskiej i św. Antoniego

ul. Narutowicza 37 , Biała Podlaska

Apteka "URTICA"

ul.Sidorska 20 E , Biała Podlaska

Przedszkole Samorządowe nr 17

ul. Zygmunta Starego 4 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.