logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-02-10

Kilka miesięcy temu dyrektor bialskiego Ekonomika zdecydował się na specjalne porozumienie ze stowarzyszeniem przewoźników. Tym razem Ireneusz Długołęcki zasiadł przy jednym stole z prezes Anną Romaniuk, reprezentującą Hotel Capitol. To właśnie tam pojawią się niedługo uczniowie szkoły na praktykach.

więcej
2016-02-10

W otwartym konkursie ofert na finansowe wspieranie instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 do dofinansowania zakwalifikowano 35 293 miejsc i dzieci z 1 642 instytucji. Urząd miasta w Białej Podlaskiej otrzyma z programu blisko 74 tys. zł z przeznaczeniem na wychowanków „Skarbca Skrzata”.

więcej
2016-02-10

W Chełmie rozegrano III turniej o Mistrzostwo Województwa Młodzików w siatkówce, który jednocześnie był eliminacjami do mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej. Udział w nim wzięło 15 zespołów z województwa lubelskiego.

więcej
2016-02-09

Dariusz Stefaniuk otrzymał wyróżnienie "Gmina przyjazna transportowi drogowemu" z rąk przedstawicieli stowarzyszenia przewoźników. Nagroda to podziękowanie za wyjątkowy gest, jakim było obniżenie podatku od środków transportowych na początku ubiegłego roku.

więcej
2016-02-09

W okresie ferii Muzeum Południowego Podlasia przygotowało interesujące zajęcia warsztatowe, gry i wystawę z myślą o bialczanach, którzy odpoczywają od szkoły. Trwają zapisy na zajęcia poświęcone zdobieniu naczyń ceramicznych oraz rzeźbieniu w glinie. We wtorek 23 lutego weźmiemy udział w grze "Znajdź mnie na wystawie", a dwa dni później odbędzie się projekcja filmów reportażowych o regionie.

więcej
Miejsca

Hotelik "As"

al. Jana Pawła II 96 , Biała Podlaska

Gabinet odnowy biologicznej Floating Spa Ciała i Umysłu

ul. Sapieżyńska 2/11, 21-500 BiałaPodlaska

Lulu Home - Dodatki do Twojego domu

al. Tysiąclecia 2a , Biała Podlaska

Apteka "CENTURIA"

Plac Wolności 26 , Biała Podlaska

Mieszalnia Lakierów Samochodowych MAXI COLOR

ul. Długa 38 , Biała Podlaska

Pływalnia I LO im J.I. Kraszewskiego

ul. J.I. Kraszewskiego 1 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.