logo
wczytwanie...
Aktualności
2017-12-18

Niedawno otworzyliśmy lodowisko przy Szkole Podstawowej nr 9. Teraz swoje podwoje otwiera Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ulicy Leszczynowej. Zapraszamy do korzystania z lodowiska.

więcej
2017-12-18

Akademicy w ostatnim meczu w tym roku pewnie u siebie pokonali drużynę z Końskowoli. Kolejny mecz nasi zawodnicy rozegrają 13 stycznia. Wy wyjeździe walczyć będą z CKFiS Bełżyce.

więcej
2017-12-18

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej informuje o zmianach kursowania autobusów w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

więcej
2017-12-18

Na placu Wolności mnóstwo bialczan robiło zakupy już od piątku ale dopiero w sobotnie popołudnie można było poczuć prawdziwą atmosferę świąt. Już po raz kolejny odbył się miejski stół wigilijny, przy którym spotkali się prezydenci, duchowni, mundurowi oraz wszyscy mieszkańcy Białej Podlaskiej. 

więcej
2017-12-16

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny został tegorocznym laureatem rankingu „Bezpieczny Szpital” 2017 organizowanego przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, firmę doradczą IDEA Trade oraz dziennik Rzeczpospolita.

więcej
Miejsca

Biuro Podróży PIECHOCKA TRAVEL

ul. Warszawska 4/2 , Biała Podlaska

Sklep odzieżowy „POKUSA”

ul. Ciasna 2 , Biała Podlaska

Caritas Diecezji Siedleckiej w Białej Podlaskiej

ul. Warszawska 15 , Biała Podlaska

Przedszkole Samorządowe nr 11

ul. Sidorska 20 , Biała Podlaska

Stacja paliw Petrodom

ul. Piaskowa 47 , Biała Podlaska

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

ul. Warszawska 18 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.