Aktualności

Dzień Strażaka w Białej Podlaskiej
2025-05-19

Święto Strażaków obchodzone było w bialskiej komendzie PSP 15 maja. Była to okazja do wręczenia awansów na wyższe stopnie oraz podziękowania za codzienną służbę.

 

Obecnym na miejscu strażakom, pracownikom admninistracji oraz zaproszonym gościom z innych służb mundurowych prezydent Michał Litwiniuk gratulował bohaterskiej postawy i dziękował im za codzienną pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

Pozostałe artykuły

Inicjatywa „Rowerowa Stolica Polski”

W dniu 3 kwietnia 2026 r. (Wielki Piątek)

Wszystko, co kojarzy się ze zbliżającymi się świętami, można było znaleźć na  Jarmarku Wielkanocnym

2 kwietnia 2005 r. odszedł Jan Paweł II.

W minioną sobotę malownicze założenie zamkowo-parkowe Radziwiłłów stało się areną sportowych zmagań podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików U16 w Biegach Przełajowych

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.