Aktualności

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. Kolejny przystanek tym razem w Honoracie
2016-04-08
22 kwietnia w parafii bł. Honorata w Białej Podlaskiej odbędzie się kolejne spotkanie młodych DeoProfil w ramach Światowych Dni Młodzieży. Start o godzinie 19.00, a w programie m.in. Co nowego w ŚDM?, czyli najświeższe newsy ŚDM, wygłoszone przez liderów rejonu Biała, pantomima –Boski gest Miłosierdzia i konferencja Bóg nie jest nudny, którą poprowadzi ks. Tomasz Kostecki.

W czasie spotkania nie zabraknie również adoracji Najświętszego Sakramentu , czyli „otwórz się na Pana, żeby Bóg się nie powtarzał”. Całość zwieńczy słodka chwila, aby każdy mógł wyjść ze spotkania z uśmiechem - w sercu i na twarzy. W czasie poczęstunku każdy wolontariusz ŚDM rejonu Biała Podlaska wpisze się na listę oraz poda swój rozmiar koszulki, ponieważ w czasie kolejnego przystanku każdy z nich otrzyma koszulkę ŚDM, ufundowaną przez pizzerię Roma.

Organizatorzy zachęcają do udziału w spotkaniu i przygotowaniu się na wielkie wydarzenie. Do Światowych Dni Młodzieży zostało już niecałe 100 dni.

Pozostałe artykuły

Inicjatywa „Rowerowa Stolica Polski”

W dniu 3 kwietnia 2026 r. (Wielki Piątek)

Wszystko, co kojarzy się ze zbliżającymi się świętami, można było znaleźć na  Jarmarku Wielkanocnym

2 kwietnia 2005 r. odszedł Jan Paweł II.

W minioną sobotę malownicze założenie zamkowo-parkowe Radziwiłłów stało się areną sportowych zmagań podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików U16 w Biegach Przełajowych

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.