Aktualności

Siatkarki „Szóstki” ponownie na podium
2017-02-22
18 i 19 lutego odbył się III turniej o Mistrzostwo Województwa w siatkówce młodziczek, w którym uczestniczyło 16 zespołów z województwa lubelskiego. Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki”, uczennice Gimnazjum nr 5 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego. Podopieczne Bożeny i Grzegorza Gajewskich zajęły w turnieju II miejsce.

Zespół „Szóstki” w grupie pokonał TKS Tomasovia I Tomaszów Lubelski 2 : 0, Salos Lublin 2: 0 oraz UKS 9 Puławy 2 : 1. W półfinale bialskie siatkarki wygrały 2 : 0 z UKS Jagiellończyk I Biała Podlaska, natomiast w meczu o I miejsce przegrały 0 : 2 z UKS Remis Świdnik/ TPS Lublin.

„Szóstka” wystąpiła w składzie: Aleksandra Chylimoniuk - wyróżniona zawodniczka turnieju, Wiktoria Pykacz – wyróżniona zawodniczka w zespole, Paulina Gryciuk, Anastazja Mościcka, Anna Izdebska, Martyna Najdyhor, Natalia Arseniuk, Wiktoria Hołubczuk, Gabriela Jarząbkowska, Dalia Gabir oraz Natalia Kuszneruk.
Pozostałe artykuły

Inicjatywa „Rowerowa Stolica Polski”

W dniu 3 kwietnia 2026 r. (Wielki Piątek)

Wszystko, co kojarzy się ze zbliżającymi się świętami, można było znaleźć na  Jarmarku Wielkanocnym

2 kwietnia 2005 r. odszedł Jan Paweł II.

W minioną sobotę malownicze założenie zamkowo-parkowe Radziwiłłów stało się areną sportowych zmagań podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików U16 w Biegach Przełajowych

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.