Aktualności
Covery brzmiały jak oryginale utwory. Zagrali najwięsze hity kultowego zespołu (WIDEO)
2017-07-31

Zastępstwo było zacne. Ze względów zdrowotnych na placu Wolności nie mógł wystąpić gitarzysta Frostbite. Dlatego członkowie zespołu postanowili zagrać jako Videoslave, w którym na wiośle gra Jeff z Tubas Składowski. Panowie dali czadu grając największe szlagiery grupy Rage Against the Machine.

Jesteśmy na półmetku Wakacyjnych koncertów na placu Wolności. W najbliższy piątek na scenie zagra pop-rockowa Clone of Nizza. Start po godzinie 20.00.



Pozostałe artykuły

Dzień Strażaka w Białej Podlaskiej
2025-05-19

Święto Strażaków obchodzone było w bialskiej komendzie PSP 15 maja. Była to okazja do wręczenia awansów na wyższe stopnie oraz podziękowania za codzienną służbę.

Blue Run - Bieg Świadomości Autyzmu
2025-05-19

BLUE RUN – Niebieski Bieg Świadomości Autyzmu odbędzie się już 21 maja o godz. 17:00. Miejscem startu będzie założenie zamkowo-parkowe Radziwiłłów.

Noc Muzeów 2025 za nami!
2025-05-19

W sobotę (17 maja) do późnych godzin nocnych mieszkańcy mogli zupełnie za darmo zwiedzać wystawy dostępne w Muzeum Południowego Podlasia, a to za sprawą obchodzonej w całej Polsce Nocy Muzeów.

20 lat Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii Bialskiej
2025-05-19

Jubileusz 20-lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii Bialskiej obchodzony był Podczas jubileuszu prezydent miasta Michał Litwiniuk wręczył na ręce przewodniczącej Krystyny Olszańskiej Nagrodę...

Bialskie Dni Książki Dziecięcej startują!
2025-05-15

26. odsłona Bialskich Dni Książki Dziecięcej właśnie startuje. Wydarzenia w ramach XXVI Bialskich Dni Książki Dziecięcej objęte zostały Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.