logo
wczytwanie...
Aktualności
2017-09-25

Na placu Wolności swoją ofertę zaprezentowało ponad 60. wystawców z całej Polski. Były więc produkty typowo regionalne ale nikogo nie zdziwił fakt, że wśród sprzedawców pojawili się też ci z gwarą góralską. Dodatkową atracją dla najmłodszych były stanowiska, na których można było obejrzeć dawne zawody.

więcej
2017-09-21

23 i 24 września w Białej Podlaskiej odbędą się lekkoatletyczne mistrzostwa Polski do lat 16, będące również małym memoriałem Janusza Kusocińskiego. Na stadionie AWF zaprezentują się zawodnicy w takich konkurencjach jak skok w zwyż i w dal, pchnięcie kulą i rzut młotem. 

więcej
2017-09-21

Tegoroczne Dni Patrona otworzył już tradycyjnie Jarmark Michałowy. 22 i 23 września na placu Wolności pojawiło się ponad 60. wystawców z całej Polski. Zwieńczeniem świętowania będzie wyjątkowy koncert, który odbędzie się 1 października w hali AWF przy ul. Marusarza.

więcej
2017-09-21

Reprezentacja Polski kobiet do lat 19, w której składzie pojawiły się dwie zawodniczki AZS PSW Biała Podlaska: Wiktoria Kuciewicz i Dominika Gąsieniec, podczas odbywających się eliminacji mistrzostw Europy w Gruzji w dniach 9-18 września zajęły 1. miejsce, premiujące grą w Elite Round Europy, czyli decydującej fazy kwalifikacji mistrzostw.

więcej
2017-09-20

W Klubie Kultury "Piast" trwa nabór do nowo powstałej Akademii Sztuk Plastycznych. Zajęcia będą prowadzone w dwóch grupach: dzieci od lat 7 oraz dorośli. Lekcje poprowadzi instruktorka Tatyana Luchna.

więcej
Miejsca

Usługi Hotelowe "Sylwia"

ul. Parkowa 13 , Biała Podlaska

Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o. o.

ul. Brzegowa 2 , Biała Podlaska

Autosfera Sp. z o.o.

Sidorska 117c, 21-500 Biała Podlaska

Przedszkole Samorządowe nr 14

ul. Łukaszyńska 34 , Biała Podlaska

Pub Osjann

ul. Janowska 11BC , Biała Podlaska

Majster (drzwi, tapety, panele,dywany)

ul. Sidorska 2 K , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.