logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-06-28

162 metry asfaltu od skrzyżowania z ulicą Francuską do skrzyżowania z ulicą Braci Horaczyńskich, krawężniki i chodnik – mieszkańcy ul. Witosa od niedawna mogą cieszyć się wygodną nawierzchnią. Inwestycja rozpoczęta w połowie maja została wykonana w ekspresowym tempie za blisko 100 tys. zł, a prace zrealizowało bialskie przedsiębiorstwo Tre-DROM.

więcej
2016-06-28

Siedem wyjątkowych występów, w niemal każdy piątek wakacji, na żywo w centrum miasta. Wzorem ubiegłego roku Plac Wolności nie będzie zasypiał zbyt wcześnie. Inicjatywa prezydenta Dariusza Stefaniuka ma na celu promocję artystów z Białej Podlaskiej i okolic. Kierownikiem artystycznym przedsięwzięcia jest muzyk i wokalista Janusz Maleńczuk.

więcej
2016-06-28

Konkurs Formula Student to zawody pomiędzy drużynami z uczelni i wydziałów technicznych z całego świata. Ich zadaniem jest zaprojektowanie lub projekt i zbudowanie, a następnie wystawienie prototypu samochodu wyścigowego do zawodów. Następnie przez cały rok na 11 torach Formuły 1 odbywają się wyścigi skonstruowanych przez studentów pojazdów. Jeden z nich pojawił się ostatnio na bialskim lotnisku.

więcej
2016-06-28

2 i 3 lipca to dni prawdziwych emocji dla wszystkich fanów motoryzacji. Bialskie lotnisko zamieni się w tor wyścigowy z myślą o IV rundzie Driftingowych Mistrzostw Polski. To właśnie w Białej Podlaskiej dowiemy się czy obecny lider klasyfikacji generalnej – Paweł Trela, potwierdzi wysoką formę i znów powalczy o zwycięstwo. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Dariusz Stefaniuk.

więcej
2016-06-27

Od 19 do 22 czerwca w Kołobrzegu trwały finały Ogólnopolskiej Gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju uczestniczyło 16 najlepszych szkół z każdego województwa, w tym podopieczne Bożeny i Grzegorza Gajewskich z Gimnazjum nr 5. Naszym zawodniczkom udało się wywalczyć 10. miejsce w rywalizacji z najlepszymi placówkami w Polsce.

więcej
Miejsca

Apteka "Nasze apteki"

ul.Janowska 9 , Biała Podlaska

Prokuratura Rejonowa

ul. Brzeska 20-22 , Biała Podlaska

Delegatura Państwowej Służby Ochrony Zabytków

ul. Janowska 27-29 , Biała Podlaska

Mappy, Burgers and much more

Reformacka 10 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.