logo
wczytwanie...
Aktualności
2015-09-04

Podpisanie listu intencyjnego w sprawie rekonstrukcji zespołu pałacowo-parkowego Radziwiłłów to tylko jeden z elementów ambitnych planów, dotyczących odświeżania miejskiego parku. Wszystko po to, aby jeszcze częściej i skuteczniej służył mieszkańcom jako miejsce spotkań, relaksu, odpoczynku i rozrywki.

więcej
2015-09-03

Lato, wakacyjne szaleństwa i wylegiwanie się na słońcu, spacery, pływanie w jeziorze i mnóstwo zabaw integracyjnych - to przepis na udany, wakacyjny wypoczynek. Te i inne atrakcje czekały na podopiecznych placówek wsparcia dziennego z naszego miasta, podczas kolonii na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim.

więcej
2015-09-03

Zakończył się plebiscyt Terra Flower Power na najpiękniej ukwiecone polskie miasto. W tegorocznych zmaganiach konkursowych udział wzięło 97 miejscowości, w tym Biała Podlaska, która uplasowała się na wysokiej 8. pozycji. To awans w stosunku do ubiegłego roku o siedem oczek.

więcej
2015-09-03

W najbliższą sobotę po raz kolejny odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tym razem przeczytamy „Lalkę” Bolesława Prusa. Tradycyjnie do wydarzenia włącza się Biała Podlaska. Z tej okazji w Parku Radziwiłłowskim jedną z najważniejszych polski lektur przypomni m.in. prezydent Dariusz Stefaniuk.

więcej
2015-09-03

Xu Min Sheng oraz jego żona Czi Je wraz z dziećmi gościli u zastępcy prezydenta Michała Litwiniuka. Oboje są artystami, specjalizującymi się w plecionkarstwie, ale nie jest to ich główne źródło dochodu. Ich wizyta to pokłosie udziału Fundacji Kreacja Magia Rąk w Światowym Festiwalu Wikliny i Plecionkarstwa.

więcej
Miejsca

JB MULTIMEDIA - KOMPUTERY FOTO RTV

ul. Brzeska 107A , Biała Podlaska

Biuro Kredytowe Credit Agricole

ul. Narutowicza 25 , Biała Podlaska

Apteka "Dbam o zdrowie"

ul.Narutowicza 33 , Biała Podlaska

Zespół kościoła pw. św. Anny

ul. Warszawska 3 , Biała Podlaska

Powiatowy Inspektorat Weterynarii

ul. Żeromskiego 1 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.