logo
wczytwanie...
Aktualności
2016-08-30

Wczoraj ubawiliśmy się do łez, oglądając absurdy rzeczywistości według Barei w kultowym Misiu, dziś nieco poważniej ale równie interesująco. Na wtorkowy seans powinny wybrać się głównie panie, bo Granice miłości to film o kobiecej podróży w przeszłość, ze świetnymi rolami i doskonałą reżyserią. Początek seansu i godzinie 20.00.

więcej
2016-08-30

1 września, 77 lat po wybuchu II wojny światowej, w mieście odbędą się uroczystości rocznicowe. Obchodom towarzyszyć będą poczty sztandarowe wszystkich służb mundurowych a także bialskich szkół. Już tradycyjnie kwiaty zostaną złożone przy Miejscu Straceń na Placu Wolności.

więcej
2016-08-30

Bialczanie mogą wybierać spośród 51 pomysłów w pierwszej edycji budżetu obywatelskiego. Przypomnijmy, że łącznie na wszystkie wybrane projekty przeznaczono aż 1 mln zł, a głosowanie ruszyło w sobotę 27 sierpnia i potrwa do 16 września. Każdy mieszkaniec będzie mógł oddać głos na dwie propozycje, jednak pod warunkiem, że nie pochodzą one z tego samego obszaru.

więcej
2016-08-30

Stefan Majewski, Marcin Żewłakow, Aleksandar Vukovic i Marek Saganowski – to tylko niektóre z gwiazd piłkarskich, które pojawiłysię na boisku przy ul. Warszawskiej w ramach charytatywnego widowiska pod hasłem Supermecz. Gwiazdy walczyły z reprezentacją miasta o puchar prezydenta Dariusza Stefaniuka.

więcej
2016-08-29

To był największe przedsięwzięcie muzyczne w historii miasta. Na jednej scenie zobaczyliśmy największe gwiazdy ostatniej dekady ubiegłego stulecia: Fun Factory, Dr. Albana czy Rednex, a wszystko z wysmakowaną oprawą, efektownym oświetleniem i perfekcyjnym nagłośnieniem.

więcej
Miejsca

METROHOUSE Biuro Nieruchomości

ul. Księcia Witolda 19/19 , Biała Podlaska

Taxi Capitol

ul. Terebelska 60 B , Biała Podlaska

TMT INVEST

ul. Zamkowa 1 A , Biała Podlaska

Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy

ul. Warszawska 14 , Biała Podlaska

Klub Fitness FORMA Centrum Odchudzania FORMA

ul. Łomaska 20 , Biała Podlaska

Bialska Spółdzielnia Mieszkaniowa "ZGODA"

ul. Spółdzielcza 4, 21-500 Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.